REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Mergelės sveikata bus patenkinama. Savijautai pakenkti gali tik nusivylimas artimu žmogumi. Dėl to gali pablogėti nuotaika ir sumažėti jėgų.

Zodiako ženklasSVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2019 metų gruodžio mėnesį Svarstyklės sugebės sukurti pasitikėjimu pagrįstus santykius su vadovybe, kas teigiamai atsilieps jų darbui. Jos galės gauti pasiūlymą užimti aukštesnes pareigas su didesniu atlyginimu. Tačiau nereikia skubėti su teigiamu atsakymu. Didelė tikimybė, kad naujos pareigos neigiamai atsilieps santykiams su kolegomis. Tarp jų tikrai yra pavyduolių, apkalbinėtojų ir kerštautojų. Reikės gerai pasirengti „antrajai medalio pusei“.

Šeimyniniame fronte taip pat ne viskas bus sklandu. Šeimos nariai bus įsižeidę, kad Svarstyklės daug laiko skiria mylimam žmogui ir pamiršta saviškius. Teks skirti dėmesio ir kitiems artimiesiems, kitaip smulkios nuoskaudos sukels didelius konfliktus.

REKLAMA

Gruodžio mėnesį Svarstyklių laukia didelės išlaidos. Jos nupirks brangią dovaną savo mylimam žmogui, kuris joms pateiks ne mažiau prabangų siurprizą.

Zodiako ženklasSKORPIONAS

(10 24–11 22)

2019 metų gruodį Skorpionas gali susidurti su piniginėmis problemomis, kurias išspręsti padės įtakingi giminės ar pažįstami. Tik vėliau paaiškės, kad jie tai darė ne iš nesavanaudiškumo ir greitai pareikalaus atsakomosios paslaugos. Skorpionui grės pavojus būti įtrauktam į konflikto epicentrą tarp tėvų. Galiausiai jis liks kaltas dėl nesantaikos.

Skirtingai nuo asmeninio gyvenimo, darbe viskas klostysis puikiai. Vyraus darnūs santykiai su vadovybe ir abipusis supratimas su kolegomis. Skorpionui bus patikėta šventinių renginių ruošimo misija. Jis gerai susidoros su šia užduotimi ir sužavės savo vadovus, kurie nuspręs paskatinti talentingą darbuotoją.

Gruodžio mėnesį sveikatos problemų Skorpionas nepatirs, jeigu puoselės sveiką gyvenimo būdą ir nepiktnaudžiaus alkoholiniais gėrimais.

Zodiako ženklasŠAULYS

(11 23–12 21)

Pirmoje gruodžio mėnesio pusėje Šauliui bus labai palankus metas atostogoms su šeima ar draugais. Kelionės suteiks didelį malonumą, padės pasisemti naujos energijos. Per atostogas Šauliui kils gerų idėjų, kaip vystyti savo verslą. Be to, jis susipažins su įtakingu asmeniu, kuris ateityje padės jam suklestėti. Bendraujant su žmonėmis Šauliui bus svarbu pademonstruoti savo žavesį ir įtikinėjimo meną.

Mėnesio viduryje gali kilti nedidelių sunkumų, susijusių su finansiniais klausimais . Juos padės išspręsti artimi giminaičiai arba geri draugai.

Šeimą turinčių šio ženklo atstovų namuose atsiras naujas gyventojas. Nebūtinai žmogus, tai gali būti ir naujas augintinis.

Vienišas Šaulys sutiks įdomią priešingos lyties būtybę, tačiau labai greitai ja nusivils, todėl iki metų pabaigos jį kankins klausimas, kaip korektiškai nutraukti santykius su ja. Ir jis visai be reikalo kankinsis, nes savaime viskas išsispręs.

Gruodžio mėnesį bus tinkamas metas Šauliui paanalizuoti savo gyvenimo būdą ir pasiryžti pakeisti mitybą bei dienotvarkę. Jam patartina pirmiausia atsisakyti rūkymo ir sumažinti alkoholio vartojimą iki minimumo.

Zodiako ženklasOŽIARAGIS

(12 22–01 20)

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA