REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų gruodžio mėnesį Ožiaragis pasiryš užbraukti brūkšnį po viskuo, kas buvo bloga, ir pradėti naują gyvenimo etapą nuo švaraus lapo, kurį jis užpildytų vien tik laime, džiaugsmu ir meile.

Nemažai šio Zodiako ženklo atstovų paskutinį metų mėnesį nuspręs nutraukti nusibodusius santykius. Tai jie padarys staigiai ir be jokių pasiaiškinimų. Tokiu poelgiu jie labai nuliūdins savo artimuosius ir draugus.

Didelė tikimybė, kad dauguma šio ženklo atstovų pradės skyrybų procesus, jeigu jie santuokoje jautėsi nelaimingi, arba išeis iš seno neperspektyvaus darbo, tikėdamiesi susirasti geresnį.

Nuostabiausia yra tai, kad naujus ir gerus dalykus jie suras labai greitai. Netrukus gaus kitą darbo vietą, užmegs romantišką pažintį, susiras įdomų hobį, kuris taps jiems papildomų pajamų šaltiniu.

O sveikata nedžiugins Ožiaragio. Jam gresia peršalimo ligos ir sąnarių skausmai. Todėl patartina stiprinti imuninę sistemą ir saugoti save.

REKLAMA

Zodiako ženklasVANDENIS

(01 21–02 19)

2019 metų gruodžio mėnesį Vandenis atsidurs sudėtingoje darbinėje situacijoje, jam bus sunku susidoroti su dideliu krūviu. Be to, jam teks iškęsti neteisingus kolegų kaltinimus ir stiprų vadovybės spaudimą.

Tokia padėtis sunkiai slėgs Vandenį, bet jis nieko negalės pakeisti, turės kentėti ir tikėtis vadovų įvertinimo bei paskatinimo. Neteisingas kitų elgesys ir komplikuoti santykiai sukels Vandeniui depresines nuotaikas, kurias pataisyti sugebės tik šeima.

Meilės fronte permainų nenumatoma. Šeimą turintys šio ženklo atstovai gruodžio mėnesį turės daug rūpesčių, susijusių su buitimi ir vaikais, o vienišiai tik metų pabaigoje užmegs trumpalaikį romaną, kurį greitai patys pamirš.

Gruodžio mėnesį Vandeniui nepatartina išleisti daugiau pinigų, nei planavo. Pinigų gali prireikti šeimos reikmėms.

Zodiako ženklasŽUVYS

(02 20–03 20)

Gruodžio mėnesį Žuvys gaus stabilias pajamas. Jos galės sau leisti įsigyti stambų pirkinį – net nekilnojamąjį turtą ar automobilį.

Tačiau labai greitai jos gali imti graužtis ir kaltinti save dėl švaistymo, nes patirs pinigų stygių. Finansinę paramą gaus iš netikėto šaltinio, todėl po kurio laiko padėtis vėl bus normali.

Pirmą žiemos mėnesį Žuvims teks rinktis gerus santykius su mylimu žmogumi arba su darbo vadovais. Ir namuose, ir darbe reikės Žuvų pagalbos ir dalyvavimo visuose reikaluose. Dėl to Žuvys metų pabaigoje pasijus tokios išvargintos ir fiziškai, ir morališkai, kad gali net kreiptis į gydytojus. Joms praverstų psichologo konsultacija ir geras poilsis. Ilsėtis geriausia būtų vienumoje, toli nuo rūpesčių ir darbų, pavyzdžiui, kalnuose, prie jūros ar miške.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA