REKLAMA

Savaitės horoskopas (gruodžio 2 – 8 d.)

REKLAMA

Pirmoji gruodžio mėnesio savaitė bus tinkama realizuoti projektams, susijusiems su aukštaisiais idealais ir filantropija, taip pat susidarys palankios sąlygos dvasiniam vystymuisi. Kils gerų idėjų tiems, kurie užsiima moksliniais tyrimais, išradimais, menine kūryba. Gruodžio pradžioje visies Zodiako ženklams patartina pasirūpinti asmeniniu saugumu.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jei svarstote apie galimybę keisti darbo sritį ar tiesiog susirasti naują darbovietę, tam bus tikrai palankus laikotarpis. Naudokitės žvaigždžių siunčiamomis progomis, ir labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Žvaigždės jokių pokyčių nenumato, tačiau šiuo laikotarpiu galite būti jautresni nei įprastai. Pasistenkite kuo ramiau reaguoti į draugų ar kolegų sakomas pastabas, venkite ginčų, kurie prie gero tikrai neprives. Raskite būdų, kurie padėtų jums atsipalaiduoti, o prieš ką nors sakydami kelis kartus apgalvokite: atminkite, kad žodis – ne žvirblis, todėl pernelyg pasikarščiavę vėliau galite labai gailėtis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Daugiau dėmesio skirkite atliekamų darbų kokybei, bet ne jų kiekiui. Nors įvairių užduočių bus tikrai nemažai, tačiau pasistenkite nepersitempti, nes labai greitai pastebėsite jėgų trūkumą ar net sveikatos problemas. Nors turėsite progų užsidirbti papildomų pinigų, tačiau prieš priimdami pasiūlymus geri pagalvokite, ar jums to tikrai reikia. Atminkite, kad gera savijauta visada yra pati svarbiausia, todėl pasikliaukite savo nuojauta, ir nesileiskite būti apakinami didesnio uždarbio galimybėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Bendravimas su aplinkiniais žmonėmis gali būti gana sudėtingas, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pasimėgauti buvimu gamtoje. Tą įgyvendinti nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl klausykitės savo vidinio balso, ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tikėtina, kad pabuvę vien tik su savo mintimis į viską imsite žvelgti visai kitomis akimis, todėl santykiai su jus supančiais žmonėmis taps kur kas geresni.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Nors gali atrodyti, kad nieko įdomaus nevyksta, tačiau žvaigždės pataria dažniau apsižvalgyti aplink, ir pastebėti jums siunčiamas galimybes. Jei dar nesate įsipareigoję, labai greitai tai gali pasikeisti, todėl nežiopsokite, ir nepraleiskite savo šansų. Net ir tuomet, jei dienotvarkė bus labai įtempta, bent truputį laiko skirkite savo mėgstamai veiklai.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite pasiryžę viską keisti iš pagrindų, tačiau užsidegimas gali labai greitai priblėsti. Jei esate numatę tikrai didelių planų, nenorėkite, kad jų įgyvendinimas pavyktų čia ir dabar. Jei matysite, kad pasiekti tikslą nėra taip paprasta, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, numatykite trumpus žingsnelius, ir nepamirškite pasidžiaugti savo nedidelėmis pergalėmis, – jos taip pat labai svarbios.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Veiklos, kuria norėsite užsiimti, tikrai netrūks, ir tai nebūtinai bus susiję su darbu. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų finansinei situacijai: darbe būsite gana išsiblaškę, tad ir klaidos bus neišvengiamos. Pasistenkite susiimti, ir darbo metu visą savo dėmesį sutelkite tik į vieną veiklą. Jei per daug blaškysitės, tai neliks nepastebėta, ir galite užsitraukti viršininko nemalonę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA