REKLAMA

Savaitės horoskopas (gruodžio 9–15 d.)

REKLAMA

Savaitės pradžioje smarkiai padaugės darbų. Nebijokite dalį jų pavesti kitiems ir prašyti pagalbos, kitaip išeikvosite per dag energijos ir liksite be jėgų.

Gruodžio 11 dieną prasideda Mėnulio pilnaties fazė. Šią dieną patartina stengtis kuo mažiau galvoti ir daugiau jausti. Ypač tai liečia asmeninį gyvenimą. Pasitikėkite savo širdimi.

Stenkitės nepervargti, kitaip jausitės sudirgę ir būsite linkę kelti konfliktus, kurie galės smarkiai pabloginti santykius su antrąja puse.

AVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Galite sulaukti netikėto skambučio, kuris pakoreguos jūsų planus. Dėl to nerimauti tikrai nereikėtų – ši staigmena tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę ir įkvėps naujiems darbams. Žvaigždės pataria neatsisakyti pasimėgauti aktyviomis pramogomis, pasilepinti vandens malonumais ar tiesiog apsilankyti grožio salone. Šios smulkmenos leis jums pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl įprastus darbus galėsite atlikti kur kas greičiau ir sklandžiau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės nerekomenduoja pradėti ilgalaikių projektų įgyvendinimo, nes gali tekti susidurti su tikrai nemažais iššūkiais. Atrodys, kad laikas tiesiog tirpsta, o užsibrėžtų tikslų taip ir nepavyksta įgyvendinti, todėl pirmiausia užbaikite pradėtus darbus, o jau tada galėsite pagalvoti ir apie naujus užmojus. Nors šis etapas neatrodys pats maloniausias, tačiau žvaigždės jums yra paruošusios ir tikrai malonią staigmeną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės pataria daugiau bendrauti – net ir tada, jei norėsite tiesiog nuo visų pasislėpti ir pabūti vienumoje, nepamirškite, kad draugai ir artimieji jums visada gali pagelbėti. Jei problemų sprendimas atrodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti patarimo: objektyvus žvilgsnis net ir pačias sudėtingiausias situacijas gali paversti kur kas paprasčiau išsprendžiamomis. Nepamirškite, kad bendravimas su kitais žmonėmis neretai žada tikrai smagias akimirkas, todėl pasistenkite per daug neatsiriboti nuo jus supančių žmonių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Darbų tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams, kurie tikrai padės pagyvinti nusistovėjusią rutiną. Jei jau seniai neturėjote progų užsiimti mėgstama veikla, dabar tikrai turėsite šansų tą ištaisyti. Kokybiškas poilsis jums bus tikrai į naudą – darbai eisis kur kas sklandžiau, o santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad niekas jūsų nesupranta, tačiau gali būti, kad aplinkiniams keliate neaiškius kriterijus, ar paprasčiausiai neišsakote savo lūkesčių. Žvaigždės pataria nebūti pernelyg reikliems, ir aiškiai išdėstyti ko tikitės iš kitų, nes priešingu atveju susidursite su įvairiais nesusipratimais, kurių tikrai galima išvengti. Nors aplinkiniai žmonės jus gali varginti ar net erzinti, tačiau pasistenkite pernelyg neatsiriboti nuo jus supančių žmonių – tai gali tik dar labiau paaštrinti dabartinę situaciją.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Judėsite į priekį. Nors visai neseniai nuotaiką temdė pesimistinės mintys, tačiau dabar jau galėsite pastebėti prašviesėjimą. Pasimėgaukite nedideliais malonumais, kurie yra tikrai svarbi kasdienybės dalis. Nepamirškite, kad užplūdus liūdesiui visada galite pasikalbėti su savo artimaisiais, kurie ne tik išklausys, bet taip pat duos naudingų patarimų, o prireikus išties pagalbos ranką. Jei matysite, kad darbai einasi ne taip sklandžiai, kaip esate numatę, nesidrovėkite prašyti pagalbos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA