REKLAMA

10 taisyklių, kurios padės tapti savo likimo kalviu

REKLAMA

Jūsų likimas yra jūsų rankose! Valdymo principas paprastas: reikia tinkamai parinkti vieną ar kitą situaciją. Nuo to, kaip gerai jūs orientuojatės, priklauso jūsų laimė ir pasitenkinimas gyvenimu arba, atvirkščiai, nusiminimas ir nepasitenkinimas.

Žinoma, klaidų neišvengia niekas, juk idealios nuostatos (pavyzdžiui, „būk ryžtingas“, „būk protingas“, „būk praktiškas“, „gerbk ir mylėk save“) realybėje ne visada pritaikomos. Kiekvienas žmogus – asmenybė, kiekvienas situaciją suvokia individualiai ir priima vienokį ar kitokį sprendimą pats.

Universalių patarimų būti negali, tačiau galima pateikti 10 bendrų patarimų, kurie padės pakoreguoti savo likimą ir pagerinti gyvenimą.

1 taisyklė: visi sunkumai – stimulas permainoms

Bet kokie išbandymai, kurie pasitaiko kelyje, yra ne kas kita kaip iššūkis ir akstinas teigiamoms permainoms gyvenime. Neverta nuleisti rankų, sutikus savo kelyje pirmą rimtą kliūtį. Viskas, kas įvyksta, gali pritraukti tūkstančius teigiamų pokyčių, pradedant nuo kardinalaus išvaizdos pakeitimo ir baigiant visos pasaulėžiūros revizija.

REKLAMA

Išėjo mylimas žmogus pas kitą? Reiškia, jūs esate verti geresnio, pasirūpinkite savo išvaizda ir praplėskite pažįstamų ratą. Atleido iš darbo? Jums atsirado šansas susirasti įdomesnį darbą arba visiškai pakeisti savo veiklos sferą.

2 taisyklė: jūsų klaidos – atsakomybės matas

Savo klaidas turite vertinti ne kaip kaltės, o kaip atsakomybės matą. Neverta kankinti savęs sąžinės graužatimi ir kaltės jausmu prie aplinkinius. Klaida – tai iššūkis, į kurį reikia ryžtingai reaguoti.

3 taisyklė: jūsų praeitis turi milžinišką potencialą

Nereikia bėgti nuo savo praeities ir kaskart stengtis viską pradėti nuo nulio. Iš įvykių, kurie jau praeityje, reikia ir būtina padaryti naudingas išvadas ir pasimokyti. Juk žmogaus likimas prasideda nuo pirmųjų gimimo akimirkų ir yra vientisas laike.

Pavyzdžiui, manote, kad tinkamai nesusiklostė asmeninis gyvenimas. Užuot verkę į pagalvę ir stengęsi viską pamiršti, paimkite popieriaus lapą ir paanalizuokite savo klaidas. Taip elkitės su visais įvykiais.

4 taisyklė: atsitiktinumų nebūna!

Viskas, kas vyksta, turi savo priežastį. Tai vienas iš svarbiausių gyvenimo dėsnių, šalia energijos taupymo ir buitinio dėsnio „už viską šiame gyvenime tenka sumokėti“. Pasistenkite visada išanalizuoti svarbiausius jums įvykius, jų priežastis ir pasekmes.

5 taisyklė: reikia pasikliauti ne kitais, o savimi

Aukščiausios jėgos gali padėti jums, tačiau jūsų likimas visiškai priklauso tik nuo jūsų ir jūsų poelgių. Prisiminkite, kad norint išlošti loterijoje pirmiausia reikia nusipirkti loterijos bilietą. Nesėdėkite sudėję rankų, laukdami stebuklo.

Svajojate apie materialią gerovę? Padirbėkite su savimi, tobulinkite savo profesionalumą, išbandykite save įvairiose srityse, kurios gali atnešti pajamų.

Stengiatės nusikratyti antsvorio? Kelkitės nuo sofos ir traukite į artimiausią parką pabėgioti , paskui žingsniuokite į turgų nusipirkti vaisių ir daržovių. Pas jus neatskris fėja, kuri lazdelės mostelėjimu išpildytų troškimą ir „apdrožtų“ jūsų siluetą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA