REKLAMA

Savaitės horoskopas (gruodžio 16–22 d.)

REKLAMA

Šią savaitę nepatartina mėginti įgyvendinti savo senų svajonių ir kurti naujų planų. Verčiau palūkėti iki kitos savaitės pradžios. O įvertinti praeitą etapą galima ir net būtina! Geriau tai padaryti raštu. Ir nepamirškite savęs kuo nors apdovanoti už stropumą!

AVINAS

(03 21–04 20)

Atrodys, kad visi tik ir reikalauja jūsų dėmesio, tačiau persiplėšti tikrai nepavyks. Žvaigždės rekomenduoja susidėlioti prioritetus ir nesistengti visur spėti tiesiog akimirkos tikslumu. Šuo laikotarpiu numatomi ir tam tikri netikėtumai, kurie gali pareikalauti šiek tiek jūsų laiko ir pakoreguoti planus, todėl atsisakykite preciziško planavimo, ir tiesiog plaukite pasroviui, – atlikite tik tai, kas jums atrodo svarbiausia.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonias permainas. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria saugotis ilgapirščių ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Draugai ir artimieji bus nusiteikę jums padėti, todėl prireikus pagalbos drąsiai į juos kreipkitės. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pagaliau turėsite progų atsiriboti nuo nesibaigiančių darbų, ir šiek tiek atsipūsti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu neplanuoti naujų projektų įgyvendinimo, nes tai gali baigtis nesėkme. Jei reikės pasirašyti svarbius dokumentus ar sudaryti naujas sutartis, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – tai tiesiog daugiau laiko skirti vien tik sau.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti tam tikrą sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų laukia džiaugsmingas laikotarpis. Nors visai neseniai atrodė, kad iš esamos padėties nėra jokios išeities, tačiau dabar viskas atrodys kitaip. Tikėtina, kad rasite naujų pajamų šaltinių, kurie padės įgyvendinti nedideles svajones, bei leis drąsiau planuoti ateitį. Nors esate pratę viską vertinti labai realistiškai, tačiau nebijokite svajoti – juk kartais svajonės ima ir išsipildo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA