REKLAMA

2020-ųjų metų horoskopas pagal Tamarą Globą

REKLAMA

2020 metais sostą užims apdairi, viską išskaičiuojanti, nenuspėjama ir ryžtinga Baltoji plieninė žiurkė. Šis gyvūnas bus palankus tik tiems, kurie uoliai darbuojasi ir stengiasi padaryti savo gyvenimą kuo geresnį.

Žiurkės charakteris neprognozuojamas. Iš pirmo žvilgsnio galima pamanyti, kad ji yra linksma ir santūri, tačiau šis įspūdis bus apgaulingas. Po išorine ramybe slepiasi susijaudinimas, agresyvumas ir žavesys. Jai būdingas choleriškas charakteris. Žiurkė yra nepatikli, sauganti paslaptis, taupi, apskaičiuojanti, rūpestinga ir mėgstanti bendrauti.

Ką prognozuoja 2020 metams kiekvienas Zodiako ženklui žymioji astrologė Tamara Globa, sužinosite iš jos horoskopo.

Zodiako ženklasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Šio ženklo atstovams žvaigždės žada palankų periodą, tačiau dėl to teks dirbti, dirbti ir dirbti. Reikia būti pasiruošusiems tam, kad laisvo laiko praktiškai neliks.

Sėkmė lankys tik tuos, kurie išmoks analizuoti savo poelgius, apmąstyti kiekvieną kitą žingsnį, pripažinti savo trūkumus ir kovoti su senais kompleksais.

2020 metais Avinui patartina veikti neskubiai, nuosekliai. Tam reikėtų sudaryti planą ir tiksliai jį vykdyti. Negalima griebtis kelių darbų vienu metu, kitaip bus didelė tikimybė, kad prasidės nesėkmių virtinė.

Svarbų vaidmenį vystant karjerą Avinui suvaidins artimieji ir giminės. Jie palaikys sunkiu momentu, pasiūlys paramą, kai jam bus reikalinga pagalba.

Kaip seksis šio ženklo atstovams meilės srityje? Vienišas Avinas pagaliau sutiks savo meilę. O šeimą turinčiam ne viskas klostysis sklandžiai. Gresia susvetimėjimas. Rekomenduojamas sėsti prie derybų stalo, išspręsti konfliktus ir išlyginti aštrius kampus.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis gali būti ramus. Sudėtingas jo gyvenimo periodas eina į pabaigą. Artimiausiu metu jokių sunkumų neturėtų būti. Pagal horoskopą 2020-aisiais šio ženklo atstovai galės kvėpuoti pilna krūtine ir atsipalaiduoti.

2020-ieji metai Jaučiui bus palankus periodas mokytis naujų dalykų, papildyti savo žinių bagažą, praplėsti akiratį, atskleisti savo talentus.

Taip pat Jaučio laukia fatališka pažintis. Žmogus, kurį jis sutiks, apvers aukštyn kojomis visą jo gyvenimą. Visai gali būti, kad meilės objektu taps toks asmuo, kurį Jautis seniai pažįsta.

Susituokusio Jaučio šeimoje vyraus santarvė, meilė, pagarba ir supratimas. Metalinės Žiurkės metai Jaučiui bus toks etapas, kai patartina stengtis realizuoti visas savo svajones ir planus. Finansiniais klausimais derėtų konsultuotis su labiau patyrusiais žmonėmis.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagal horoskopą 2020-aisiais Dvyniams neteks sėdėti sudėjus rankų. Jie turės daug dirbti, triūsti, plušėti. Tik taip jie galės pagauti sėkmės paukštį už uodegos.

2020-aisiais metais Dvynių laukia permainos beveik visose gyvenimo srityse. Žiurkė bus palanki darbštuoliams Dvyniams visais atžvilgiais.

Šio ženklo atstovams patartina per daug nesvarstyti ir sutikti su visais gerais pasiūlymais, kuriuos jie gaus.

Meilės srityje taip pat viskas klostysis gerai. Vieniši Dvyniai sutiks savo meilę. Jiems nebereikės leisti vakarų vienumoje. O susituokusių Dvynių šeimose vyraus santarvė.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA