REKLAMA

Savaitės horoskopas (gruodžio 23–29 d.)

REKLAMA

Ši savaitė nebus labai palanki tolimoms kelionėms, bet išvykoms už miesto bus labai tinkamas metas. Tik svarbu vykti ne vieniems, o su gerų draugų kompanija.

Stenkitės kuo daugiau šypsotis. Padarykite šypseną savo kasdieniu ritualu. Kuo daugiau pozityvo skirsite kitiems, tuo daugiau jo sugrįš jums.

Per Kalėdas stenkitės maksimaliai atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius ir pasidžiaugti gyvenimu.

AVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Atrodys, kad niekaip nepavyksta pabaigti pradėtų darbų, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir pagalvoti, ką galėtumėte daryti kitaip. Net ir trumpa pertrauka gali padėti į situaciją pažvelgti visai kitomis akimis, todėl nepersistenkite, ir neužsibrėžkite visus darbus atlikti tuojau pat. Jei pajusite jėgų trūkumą ar tiesiog norėsite nuleisti rankas, šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir į darbus galėsite kibti su visai kitu nusiteikimu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite labai energingi, todėl turėsite galimybę įgyvendinti seniai užsibrėžtus tikslus. Šiuo laikotarpiu jums bus atviros visos durys, tad viskas eisis be ypatingai didelių pastangų. Būsite žavūs ir nusiteikę bendrauti, galimos naujos pažintys bei svarbūs susitikimai. Vienišiai turės progą užmegzti naujas pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Žvaigždės pataria pasinaudoti siunčiamomis galimybėmis, ir tai teigiamai atsilieps netolimai jūsų ateičiai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria per ilgai nesvarstyti, ir atsiradus naujoms galimybėms jomis nedelsiant pasinaudoti. Jei dvejosite, likimo siunčiamas dovanas gali priimti kiti asmenys, todėl jūs galite likti prie suskilusios geldos. Kad taip nenutiktų, pasistenkite būti budrūs, ir išnaudoti visus jums siunčiamus šansus – atminkite, kad visada geriau gailėtis dėl to, ką padarėte, bet ne dėl to, ko paprasčiausiai atsisakėte.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ieškosite galimybių, kaip įgyvendinti naujus sumanymus, ir čia gali tekti susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais. Tikėtina, kad vieniems įveikti tam tikras užduotis gali būti gana sudėtinga, todėl nebijokite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos. Tikėtina, kad ir jiems greitu metu prireiks jūsų paslaugų, todėl tikrai neliksite skolingi.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Turėsite progų pabaigti seniai pradėtus darbus – šiuo laikotarpiu tą atlikti bus tikrai labai paprasta. Sulauksite aplinkinių žmonių pagalbos, ir atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta. Nors gali kilti pagundų pradėti naujus projektus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, ir pirmiausia skirti šiek tiek laiko poilsiui. Nestokosite pasiūlymų smagiai praleisti laisvalaikį, todėl atsiribokite nuo darbų, ir leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad darbai neturi jokios pabaigos, todėl užvaldys gana neigiamos mintys. Vis dėlto, ne viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: kai kurie darbai tikrai gali palaukti, o prireikus pagalbos tiesiog kreipkitės į draugus ar kolegas. Jus gali maloniai nustebinti kitų asmenų geranoriškumas, todėl nesistenkite viską aprėpti savarankiškai, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų trūkumą.

REKLAMA