REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pirmąjį 2020 metų mėnesį visiems Zodiako ženklams rekomenduojama nusiteikti permainoms, nes tai bus transformacijos ir išsilaisvinimo mėnuo. Nesikabinkite į tai, kas jums buvo svarbu praeityje, tačiau nebėra aktualu šiandien.

Veikite ryžtingai, tikslingai ir nesiblaškydami, tada pavyks pasinaudoti visomis likimo teikiamomis galimybėmis. Atsisakykite kraštutinumų – ir emociniu, ir fiziniu atžvilgiu.

Laisvu nuo darbo laiku daugiau judėkite, neužsisėdėkite namuose, lankykitės įvairiuose renginiuose, plėskite akiratį.

Sėkmė lydės tuos, kurie bus nusiteikę optimistiškai.

ZodiakasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Avinui teks susidurti su sunkumais profesinėje srityje. Verslininkai pastebės, jog susiaurėjo finansinis srautas, sumažėjo klientų, o pavaldiniai sunerimę. Laikas prisiimti atsakomybę už viską kas vyksta. Dėl to teks skubiai persijungti nuo švenčių į darbą.

Šio Zodiako ženklo moterų laukia vidinis konfliktas – tarp socialinių normų ir siekio surasti savo vietą gyvenime, realizuoti save.

Vyrai rizikuos patirti nemalonumų dėl savo polinkio į ekstremalius dalykus. Nepatartina keliauti į kalnus, užsiimti alpinizmu, greitai vairuoti.

Vyrų asmeniniame gyvenime užsimegs flirtas su draugėmis. Jis galės duoti pradžią rimtiems santykiams. Avinus trauks Vandenis, Dvyniai, Svarstyklės.

Šio ženklo moterims bus sunku atsispirti prieš tuos, kurie demonstruos savo originalumą ir įdomų aprangos stilių.

ZodiakasJAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio impulsyvumą 2020 metų pradžioje galės pakęsti tik artimieji. Problemų nekils, jeigu jo artimieji yra Vandenis ir Skorpionas.

Sausio mėnesį Jaučiui seksis moksluose. Šio ženklo atstovams, kurie jau nebėra studentai, rekomenduojama užsirašyti į kursus ir pagilinti savo išsilavinimą. Bet kokios investicijos į savo intelektą netrukus atsipirks dešimteriopai.

Šio ženklo moterys sausio mėnesį nesigėdys kreiptis į vyrus pagalbos ar finansinės paramos. Jų prioritetas bus pasiturintys ir išmintingi vyrai, pasirengę joms ištiesti pagalbos ranką. Surasti tokį, kuris atitiktų visus tuos kriterijus nebus taip sunku, kaip atrodo. Reikėtų atkreipti dėmesį į Žuvis, Vėžį, Šaulį.

Savo darbo vietoje Jautis niekur neskubės. Svarbu, kad per tokią lėtumo poziciją, jis neprarastų šanso sudaryti pelningos sutarties ir pasinaudoti palankiomis galimybėmis.

ZodiakasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams būdingas dvilypumas. Šis dvilypumas metų pradžioje pasireikš energinėje sferoje. Šio Zodiako ženklo partneris ir artimieji atskleis sau tokias jo savybes, kurios paprastai būna paslėptos nuo pašalinių žmonių akių.

Dvyniai pasidarys pasyvesni, tačiau svarbiausiems ir neatidėliotiniems darbams jiems užteks jėgų. To negalima bus pasakyti apie smulkmenas. 2020 metų pradžioje Dvynius bus sunku pamatyti sportuojant ar tvarkantis namuose.

Šio ženklo moterys bus griežtos tiems vyram, su kuriais jas suartins romantiški santykiai. Išrinktiesiems teks ilgai laukti, kol draugės uždegs žalią šviesą ir prisileis juos pakankamai arti prie savęs. Dvynių damos tikrai neskubės. Joms dabar svarbiausia yra darbas, kūryba, o kitiems dalykams, tarp jų ir asmeniniam gyvenimui, laiko trūks.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA