REKLAMA

Astrologinė prognozė savaitei, gruodžio 30-sausio 5 dienoms

REKLAMA

Kokios bus paskutinės šių metų dienos ir 2020-ųjų pradžia, galia sužinoti iš šio savaitės horoskopo.

AVINAS

Šios savaitės pradžia žada daug kontaktų, tačiau kaip tik dėl to Naujųjų sutikimas gali būti nelinksmas dėl pasigautos infekcijos, nuovargio nuo darbų, bendravimo ir pan. Išankstinius šventinio vakaro planus gali sujaukti sveikatos sutrikimas, neblaivumas, silpnumas ar kt. Dėl vienų ar kitų priežasčių šventes norėsis leisti vienumoje, toli nuo šurmulio. Po švenčių galite gauti darbo pasiūlymą ar užsakymą, kurį verta priimti. Bet kuriuo atveju teks iškart įsitraukti į rimtus darbus, leistis į komandiruotę, stažuotę ar pan.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jūsų laukia suplanuoti renginiai, susitikimai. Regis, pasijusite populiarūs, svarbūs, galbūt tapsite kompanijos siela, vakaro pažiba ar publikos numylėtiniais. Jei keliaujate, žmonės su jumis noriai bendraus ir Naujuosius sutiksite dideliame būryje, galbūt masiniame viešame renginyje. Deja, po švenčių jausitės gerokai išsekę ar netgi kiek sunegalavę. Jei esate po kelionės, daug ką atpirks įdomūs įspūdžiai. Visgi jums reikėtų pailsėti nuo bendravimo ir dirbti, mokytis savęs tausojimo režimu.

REKLAMA

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jus ypač domins ekskursijos, kelionės, tarptautiniai renginiai. Galbūt šiuo metu keliaujate. O jeigu ne, tai gali būti, kad Naujųjų išvakarėse eisite į ypatingą priėmimą, susibūrimą, rodysitės viešai, reklamuositės arba patys ką nors organizuosite. Regis, tam nepagailėsite pinigų. Po švenčių susitikimai, susibūrimai tęsis. Tiesa, tai gali būti ir darbiniai susirinkimai su tikslu įvertinti praėjusių metų rezultatus ir pristatyti naujus planus. Galite pajusti stiprėjančią konkurenciją.

VĖŽYS

Šią savaitę jums nelabai pavyks išvengti pagundų ar būtinybės išlaidauti. Galbūt ketinate neįprastai pasitikti Naujuosius. Tas neįprastumas gali reikšti spontanišką kelionę, atrakcijas kitame mieste ar krašte, viešnagę, šventinį renginį ir pan. Po švenčių teks tuoj pat imtis darbų. Gali pasitaikyti proga sudalyvauti darbo konkurse. Jei gausite kvietimą į darbo interviu, būtinai nuvykite. Nepabijokite konkurencijos ir didesnio darbo krūvio, ypač jei jaučiatės pakankamai sveiki. Raskite laiko ir sportui, bet saugokitės traumų.

LIŪTAS

Šią savaitę, belaukiant Naujųjų, veikiausiai spėsite ir kai kuriuos reikalus sutvarkyti, ir santykius išsiaiškinti. Kalbų gali kilti apie skolas, paskolas, mokesčius, ataskaitas. Jeigu per šventes ketinate dirbti, konkrečiai suderinkite apmokėjimo klausimus, kad nekiltų nesusipratimų. Po švenčių darbai tęsis, galimi neblogi pasiūlymai arba įdomi komandiruotė į užsienį. O jeigu Naujuosius sutiksite keliaudami, toli nuo namų, tai turbūt į juos sugrįšite tik savaitgalį.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje prieš Naujuosius dar teks paplušėti norint užbaigti neatidėliotinus darbus. Naujųjų sutikimą veikiausiai planuosite su antrąja puse ar potencialiu partneriu. Šįkart vienatvė per šventes būtų lyg bausmė, nes jums labai reikės kitų žmonių šalia. Jų tikrai atsiras, bet reikėtų turėti omeny, kad nuo svaigalų priklausomi asmenys gali sukelti rūpesčių. Jeigu esate vieniši, veikiausiai užmegsite ryšį, kuris gali peraugti į didesnį susidomėjimą vienas kitu. Tai paaiškės netrukus po švenčių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA