REKLAMA

Vis dar vieniša? 5 žingsniai, kaip pritraukti į savo gyvenimą meilės vertą vaikiną

REKLAMA

Jeigu esate vieniša ir jumis domisi tik netinkami tipai, tai šis straipsnis kaip tik jums. Sužinokite, ką reikia daryti, kad pritrauktumėte meilę į savo gyvenimą?

I žingsnis: pakeiskite nuostatas

Jeigu nesėkmės meilės fronte jums tapo įprastu dalyku, pirmiausia būtina išanalizuoti, iš kur kyla jūsų problemos. Paprastai giliausias psichologines traumas, trukdančias užmegzti darnius santykius su priešinga lytimi, mes patiriame vaikystėje. Jeigu tėvas nuolat kėlė konfliktus ir negražiai elgėsi su motina, tai galėjo neigiamai paveikti jūsų vertės supratimą ir palikti randų pasąmonėje.

Jei iš tikrųjų svajojate sutikti meilės vertą vaikiną, ištekėti ir gyventi su juo ilgai, reikia mintyse atleisti ne tik tėvui, bet ir visiems kitiems vyrams, kurie kada nors jus įskaudino.

Peržvelkite savo praeitį, prisiminkite visas nemalonias situacijas, įvertinkite jas iš šalies, pagalvokite, ko iš jų galėjote pasimokyti ir padėkokite už pamoką, kad ir kokia karti ji būtų. Jums reikia išvaduoti savo širdį nuo neigiamų emocijų, kad galėtumėte į ją įsileisti tikrą meilę.

REKLAMA

II žingsnis: įvaizdis

Taigi, jūs atsisveikinote su praeitimi ir tapote atvira ateičiai. Nuo ko pradėti savo antrosios pusės paieškas? Pirmiausia išsiaiškinkite, koks vyrų tipas jums patinka.

Nupieškite savo vaizduotėje būsimo partnerio paveikslą. Kokios vyro savybės jums yra prioritetinės? Pavyzdžiui, gal jūsų partneris turi būti stiprus, santūrus, protingas, linksmas, dosnus ir pan. Paimkite popieriaus lapą ir surašykite tas savybes, kurias turėtų turėti jūsų išrinktasis. Kuo aiškiau įsivaizduosite tą žmogų, tuo greičiau jį sutiksite.

III žingsnis: vizualizavimas

Sakoma, kad mūsų mintys – materialios. Ir galvoti mums lengviau apie tai, ką matome. Todėl pravertų pasidaryti savotišką „Meilės žemėlapį“. Paimkite didelį popieriaus lapą ir padarykite spalvingą koliažą: priklijuokite ant jo daug romantiškų iškarpų, paveikslėlių apie tai, kaip įsivaizduojate būsimus santykius su juo. Tokiu magišku būdu galėsite pritraukti į savo gyvenimą meilę ir romantiškus santykius. Kasdien vis žvilgtelėkite ė tą koliažą ir įsivaizduokite, kad jūsų svajonė jau išsipildė, pieškite mintyse savo laimės scenas.

IV žingsnis: tobulėjimas

Pabandykite įsivaizduoti, kokia turi būti toji mergina, kuri sugebėtų patikti jūsų svajonių vaikinui. Galbūt surasite neatitikimų tarp savęs ir tos merginos idealo, tada sužinosite, kur reikia padirbėti su savimi, pasitempti. Apsilankykite grožio salone, pakeiskite įvaizdį, atnaujinkite garderobą. Jei būtina atsikratyti poros kilogramų svorio, užsirašykite į baseiną ar sporto klubą. Plėskite savo akiratį, skaitykite knygas, užsiimkite kūryba, bendraukite su įdomiais žmonėmis, mokykitės naujų dalykų.

V žingsnis: planas

Dabar kyla klausimas: kur sutikti tą svajonių vaikiną.? Žinoma, jis tikriausiai nepaskambins į jūsų duris, Jei visą laiką leisite namuose, stebuklo galite nesulaukti. Pasvarstykite, kur galėtų įvykti toks susitikimas. Pavyzdžiui, šansų susipažinti su gražuoliu atletu gerokai padaugės, jei imsite lankytis sporto klubuose ar bėgioti rytais. Estetą, meno žinovą galima sutikti parodų salėje. Protingo ir ambicingo vyro dėmesį galima patraukti diskusijų klube.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA