REKLAMA

2020 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Štai ir sulaukėme 2020-ųjų metų. Visi tikimės, kad jie bus geresni už visus ankstesnius ir atneš kažką naujo. Sužinokite, ką prognozuoja horoskopas kiekvienas Zodiako ženklui.

Zodiako ženklasAVINAS

(03 21–04 20)

2020-ieji metai Avinams bus daug žadantys: jei ilgą laiką dėjote dideles pastangas, kad galėtumėte pasiekti užsibrėžtų tikslų, dabar viskas atrodys tiesiog ranka pasiekiama. Sėkmė šypsosis tiems Zodiako ženklo atstovams, kurie nebijo sunkaus darbo ir nepasiduoda apnikusiam tinguliui. Jei būsite ryžtingi ir nebijosite imtis veiksmų, galite tikėtis didelės sėkmės, kuri džiugins ne tik 2020-aisiais metais, bet kur kas ilgiau.

Būsite tiesiog apsėsti minčių nuveikti kiek įmanoma daugiau, todėl jūsų draugai ir artimieji gali imti skųstis dėmesio trūkumu. Deja, šiuo laikotarpiu neturėsite galimybės jiems pasiūlyti daugiau savo laiko, tačiau karts nuo karto tikrai galėsite sau leisti pasimėgauti kokybišku poilsiu su savo artimiausiais, bičiuliais ar šeimos nariais.

REKLAMA

Jei planuosite kelionę, tam žvaigždės pataria rinktis antrąją metų pusę: šiuo laikotarpiu mintys apie darbą jus blaškys kur kas mažiau, todėl galėsite atsikvėpti. Pirmoje metų pusėje vertėtų vengti planuoti išvykas ar susitikimus su seniai matytais draugais: didelė tikimybė, kad net ir kruopščiai suregzti planai sugrius pačią paskutinę minutę. Metų pradžioje reikėtų saugotis nelaimingų atsitikimų, nes šiuo laikotarpiu jų tikimybė bus gerokai didesnė. Būkite atsargūs vairuodami ir lipdami laiptais – žvaigždės įspėja, kad tai gali baigtis rimtomis traumomis.

2020-aisiais metais Avinams gali tekti susidurti su nesąžiningais žmonėmis: gali tekti atsisveikinti su verslo partneriais ar net su bičiuliais, kuriuos laikėte savo tikrais draugais. Nors iš pradžių tai gali atrodyti tarsi pasaulio pabaiga, tačiau vėliau padėkosite likimui, kad situacija susiklostė būtent taip. Ateinančiais metais nereikėtų nuogąstauti dėl tam tikrų praradimų, nes būtent tai reikš geresnę pradžią.

Trečiąjį metų ketvirtį galimas ženklus finansinės situacijos pagerėjimas: gali būti, kad gausite itin pelningą darbo pasiūlymą arba laimėsite loterijoje. Gautus pinigus žvaigždės pataria leisti itin apgalvotai, nes priešingu atveju galite likti prie suskilusios geldos. Tikėtina, kad sulauksite prašymų pasiskolinti pinigų, tačiau būkite atsargūs ir objektyviai įvertinkite galimybes jums grąžinti skolas. Vadovaukitės ne jausmais, bet šaltu protu, nes būtent tai gali padėti užkirsti kelią didelėms nesėkmėms.

Net ir tuomet, jei atrodys, kad visiškai nieko nespėjate, nepamirškite šiek tiek sulėtinti savo tempą ir pakankamai dėmesio skirkite savo sveikatai. Jei jau senokai nesilankėte pas gydytojus, būtinai tai ištaisykite, nes net ir nedideli sveikatos sutrikimai gali prikviesti rimtą ligą.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Atėjo laikas pasirūpinti savimi. 2020-ieji metai bus palankiausi tiems jaučio ženklo atstovams, kurie nesielgs pernelyg altruistiškai bei galvos apie savo poreikius. Ilgą laiką visą savo dėmesį skyrėte kitų žmonių gerovės užtikrinimui, todėl dabar vertėtų pagalvoti ir apie save. Jei dabartinėje savo darbovietėje nesijaučiate laimingi, vertėtų pagalvoti apie pokyčius: galite prašyti paaukštinimo arba pasižvalgykite kitų darbo pasiūlymų. Svarbiausia – nesijausti skolingiems ar kaltiems: atminkite, kad jūs patys esate savo likimo kalviai, tad pirmiausia užsitikrinkite savo gerovę. 2020-aisiais žvaigždės bus palankios kardinaliai keičiantiems darbo sritį, todėl tikrai verta pasinaudoti šia puikia galimybe.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA