REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 6–12 d.)

REKLAMA

Baigėsi visos šventės. Mūsų laukia pirma normali šių metų darbo savaitė. Kaip seksis, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti mokymuisi ir analizavimui. Jei manysite, kad viską žinote, galite sau kaip reikiant pakenkti, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Palankus metas pradėti lankyti kursus ar mokytis savarankiškai – įgytos žinios ateityje jums tikrai pravers. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Norėsite nuo visko atsiriboti ir išvykti į negyvenamą salą. Galbūt plano įgyvendinimas ir nebus toks dramatiškas, tačiau tuomet, jei pajusite jėgų trūkumą, tikrai galėsite imtis atostogų planavimo. Tam dabar bus itin palankus laikotarpis, tad nesikankinkite, jei darbai pasirodys pernelyg slegiantys – atostogų prašymą pateiksite vos per kelias minutes, o poilsio nauda bus tiesiog nepamatuojama.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėsite galimybių išbandyti tokią veiklą, apie kurią anksčiau nė nesusimąstėte. Tai tikrai džiugins ir vers judėti į priekį, tad jūsų kasdienybė taps gerokai spalvingesnė. Santykiuose su antrąja puse galite sulaukti tikrai malonių staigmenų, tačiau nepamirškite, kad jūsų antroji pusė visuomet laukia dėmesio bei šiltų žodžių: kad ir kokie būtumėte užsiėmę, pasistenkite nudžiuginti savo artimą žmogų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia išbandymai, kuriuos įveikę galėsite džiaugtis kur kas malonesniu laikotarpiu. Nors gali atrodyti, kad net ir pačios didžiausios pastangos neduoda jokių rezultatų, tačiau labai greitai viskas atrodys kitaip. Jei vis svarstote apie galimybę keisti darbovietę ar profesinę sritį, dabar bus tikrai palankus metas imtis atitinkamų veiksmų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jei tiesiog plauksite pasroviui, galite nepastebėti žvaigždžių siunčiamų galimybių, kurių šiuo metu tikrai netrūks. Jei būsite pakankamai ryžtingi, ir atkakliai sieksite savo tikslų, labai greitai galėsite tikėtis ne tik finansinės situacijos pagerėjimo, bet taip pat ir didesnio pasitenkinimo savo darbine veikla. Asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu jokių pokyčių nenusimato, tačiau žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo mylimiausiems žmonėms.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite, kad viskas klostytųsi tarsi savaime, tačiau tikslų įgyvendinimui gali prireikti gana nemažų pastangų. Jei kurį laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susigriebti, ir imtis atitinkamų veiksmų. Šiuo laikotarpiu galite jausti jėgų trūkumą, todėl pravartu susiplanuoti bent trumpą kelionę, kurios metu pailsėsite, ir grįšite kupini energijos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atrodys, kad visi tik ir reikalauja jūsų dėmesio, tačiau persiplėšti tikrai nepavyks. Žvaigždės rekomenduoja susidėlioti prioritetus ir nesistengti visur spėti tiesiog akimirkos tikslumu. Šuo laikotarpiu numatomi ir tam tikri netikėtumai, kurie gali pareikalauti šiek tiek jūsų laiko ir pakoreguoti planus, todėl atsisakykite preciziško planavimo, ir tiesiog plaukite pasroviui, – atlikite tik tai, kas jums atrodo svarbiausia.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA