REKLAMA

Kurie Zodiako ženklai meilė sieja su romantika

REKLAMA

Vakarienė prie žvakių, gėlės, saldainiai, karšti prisipažinimai… Kuriems Zodiako ženklams labiausiai reikia romantikos? Kas iš jų nekantriausiai laukia Meilės dienos?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinų moterys nėra nusiteikusios prieš romantiką. Jos ir pačios sugeba sukurti jaudinančią atmosferą, priverčia partnerius dovanoti joms gėles, sakyti komplimentus.

O šio ženklo vyrai yra ciniški pragmatikai. Jeigu jie supranta, kad be visų šių „niekų“ mylimoji nusigręš, tai pasistengs. Jeigu dama ištvers be romantikos, tai jie tik džiaugsis galėdami nesivarginti.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio moterys įsitikinusios, kad romantikos dalis turi būti neatsiejamas santykių pradžios ir visų svarbiausių bendro gyvenimo datų atributas.

Šio ženklo vyrus retai kada apima romantinės nuotaikos. Tada jie gali nupirkti gėlių, bet vis tiek jiems svarbiau aprengti ir pamaitinti savo damą, o rožėms ir kitoms „kvailystėms“ jie nenori švaistyti pinigų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai retai pajunta impulsą romantiškiems poelgiams ir iš savo partnerių to nesitiki. Jie kartais sumano surengti vakarienę prie žvakių, bet ne namuose ar restorane, o ant stogo ar girioje. Jie gali išsitempti partnerį į žygį po parduotuves, pirkti žaislų ar papuošalų, bet vis tiek romantika jiems nėra būtina santykių dalis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo vyrai būna gana romantiški. Jie riteriškai rūpinasi savo damomis, švelniai laiko jas už rankų, šnabžda meilius žodžius ir būna dėmesingi.

Šio ženklo damos būna pragmatiškesnės. Romantiškus atributus (gėlių puokštes, blizgučius) jos mieliau iškeis į naudingus buities daiktus. Už meilius komplimentus joms malonesni konkretūs vyro poelgiai, patvirtinantys jo atsidavimą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai yra labai romantiški, nepriklausomai nuo lyties. Jie mėgsta dovanoti dovanas, gėles ir gauti jas. Mėgsta pasivaikščiojimus mėnesienoje, saulėtekius. Kol jie myli savo antrąją pusę, stengiasi palaikyti romantišką aplinką net tada, kai jų partneris būna racionalistas ir nesižavi tokiais dalykais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė palankiai žiūri į partnerio dovanas, kol jos nepaliečia jos biudžeto. Trumpai tariant, jos sutinka būti tomis, kurias apiberia dovanomis įsimylėjimo periodu, o po vestuvių ima kovoti prieš nebūtinas išlaidas. Pati Mergelė iš principo nėra nusiteikusi jokiems romantiškiems veiksmams.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms patinka, kai romantika jas lydi per gyvenimą, ir pačios stengiasi įnešti jos į savo meilės santykius, net jei tie santykiai tęsiasi kelis dešimtmečius. Jos mėgsta dovanoti mylimajam mielus niekučius, rengia romantiškas vakarienes ir saugo viską, kas primena svarbiausius santykių momentus. Joms svarbu, kad partneris elgtųsi adekvačiai. Jeigu to nebūna, jos smarkiai nusimena ir įsižeidžia.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionams nusispjauti į romantiką. Jie visai kitaip išreiškia savo jausmus ir kartais net šokiruoja tam nepasiruošusius mylimuosius. Beje, kartais ir šio ženklo atstovai entuziastingai dėkoja už dovanas, bet ne už pliušinius peliukus, o subtilesnes, su užuominomis. Skorpionas gali paruošti šampano vonią – juk joje taip smagu užsiimti seksu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA