REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 13–19 d.)

REKLAMA

Šią savaitę Zodiako ženklams teks mokytis susikoncentruoti į tikslą, atsiriboti nuo nemalonumų ir nepasiduoti sumaiščiai. Bus palankus metas parduoti daiktams, kurie jums nebereikalingi. Pasistenkite nepriimti svarbių sprendimų tą pačią dieną, pasvarstykite ilgesnį laiką, nes bus didelis pavojus suklysti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite sulaukti netikėto skambučio, kuris pakoreguos jūsų planus. Dėl to nerimauti tikrai nereikėtų – ši staigmena tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę ir įkvėps naujiems darbams. Žvaigždės pataria neatsisakyti pasimėgauti aktyviomis pramogomis, pasilepinti vandens malonumais ar tiesiog apsilankyti grožio salone. Šios smulkmenos leis jums pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl įprastus darbus galėsite atlikti kur kas greičiau ir sklandžiau.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonias permainas. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria saugotis ilgapirščių ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Paskutiniu metu jūsų gyvenimo tempas buvo tikrai smarkus, tačiau dabar turėsite galimybę atsikvėpti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nors gali atrodyti, kad dar reikia atlikti daugybę darbų, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir daugiau laiko skirti vien tik sau. Palankus metas planuoti atostogas, aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto, tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti, ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite pasiryžę viską keisti iš pagrindų, tačiau užsidegimas gali labai greitai priblėsti. Jei esate numatę tikrai didelių planų, nenorėkite, kad jų įgyvendinimas pavyktų čia ir dabar. Jei matysite, kad pasiekti tikslą nėra taip paprasta, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, numatykite trumpus žingsnelius, ir nepamirškite pasidžiaugti savo nedidelėmis pergalėmis, – jos taip pat labai svarbios.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Nors gali atrodyti, kad nieko įdomaus nevyksta, tačiau žvaigždės pataria dažniau apsižvalgyti aplink, ir pastebėti jums siunčiamas galimybes. Jei dar nesate įsipareigoję, labai greitai tai gali pasikeisti, todėl nežiopsokite, ir nepraleiskite savo šansų. Net ir tuomet, jei dienotvarkė bus labai įtempta, bent truputį laiko skirkite savo mėgstamai veiklai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA