REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

Tamsusis etapas baigėsi, dienos pastebimai ilgėja. Vis dažniau išlendanti saulutė budina šiltus jausmus. Kaip seksis meilės srityje 2020 metų sausio 20–26 dienomis, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę būsite ypač energingi, pasinaudokite tuo. Galbūt vieni arba su partneriu, jei esate įsipareigoję, sukviesite pas save draugus. Galbūt taip per draugų draugus (jei ryšitės didesniam vakarėliui) sutiksite naujų originalių žmonių, su kuriais atrasite turį panašių interesų. Jūsų protui patiks jaudinančios, uždegančios idėjos. Tai padidins jūsų susidomėjimą visais gyvenimo aspektais, tarp jų ir meile.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Greičiausiai pajausite, kad artimas žmogus ne visiškai palaiko jūsų karjeros siekį ar su juo susijusį sprendimą. Jis ar ji galbūt mano, kad be reikalo tampote likimą už ūsų, taip pat rizikuojate savo (jei esate įsipareigoję, poros ar šeimos) saugumu. Gal yra tiesos, bet jeigu jau pribrendote pokyčiams ir jaučiate, kad nebegalite likti ten, kur esate, neleiskite partnerio pesimizmui jūsų išgąsdinti. Gali būti, kad mylimasis tiesiog savo baimes perkelia jums. Darykite tai, kas, manote, yra teisinga.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Su mylimuoju ar jus dominančiu žmogumi pasiryžkite kokiam nors nuotykiui arba pasikalbėkite ir suplanuokite jį. Jums pasitaikys galimybė praplėsti sąmonės horizontus, bet norėsite, kad drauge dalyvautų ir partneris. Gal kartu nutarsite lankyti kokius nors kursus, imsite gilintis į jus dominančią temą, ieškoti informacijos. Įmanomas ir kitas variantas – gal imsite planuoti egzotiškas atostogas. Kalbėkite apie svajas, norus, planus. Tik dar nesiimkite konkrečių veiksmų. Palaukite, kol Venera nuo sausio 31-osios ims judėti tiesiai. Tada stos tinkamas laikas pirkti bilietą (į laimę, pavyzdžiui).

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę kažin ar galėsite pavadinti svajonių. Tikėkitės įtempto pokalbio su jums svarbiu asmeniu (greičiausiai toks bus artėjant savaitgaliui). Visai įmanoma, kad įtampa kils dėl kažkokių bendrų piniginių reikalų, galbūt planuojamų atostogų, bendro pirkinio ar lėšų kokiai nors kartu sugalvotai idėjai įgyvendinti. Arba bendros skolos. Taigi, geriau šiomis dienomis nesišvaistykite pinigais, pataupykite, kad dar labiau neužrūstintumėte artimo žmogaus. Nelabai smagu tvarkyti tokius reikalus, bet būtina, kitaip smagumo poroje tik mažės.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Su namais susiję rūpesčiai iš jūsų gyvenimo šią savaitę šluote iššluos romantiką. Gal teks pasirūpinti vyresniu giminaičiu, vykti į kokį šeimos ar giminės renginį. Žodžiu, turėsite atlikti pareigą, o laiko ir dėmesio mylimam žmogui galėsite skirti nedaug. Situacijos nepalengvins ir jūsų partneris, jis visiškai neužjaus ir nepadės jums nešti užkritusios naštos. Dar papriekaištaus, kad per daug laiko skiriate kitiems. Laimingo viduriuko šią savaitę nesurasite, tiesiog teks išgyventi šitą etapą. „Ir tai praeis.“

REKLAMA