REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Santykiuose gali iškilti rimta diskusija, kuris poroje veža daugiau. Jeigu jums nemalonūs ar netgi atgrasūs kasdieniai darbai buityje, galiausiai išdrįsite apie tai pasakyti antrajai pusei. Tik išsakykite taip, kad ši iškart neužimtų gynybinės pozicijos. Paaiškinkite, kaip jaučiatės, nesiskųsdami, neverkšlendami, nekaltindami. Tada kartu atrasite sprendimą, kad abu būtumėte laimingi. Galbūt paaiškės, kad pernelyg stengiatės iškrapštyti, iščiustyti kiekvieną namų milimetrą, o partneris to nei pastebi, nei supranta, kam taip save eikvojate. Jis ar ji galbūt apskritai visai kitaip supranta jaukių namų vaizdą. Gali būti, kad šie partneriui visiškai nesisieja su sterilia ir katalogine tvarka. Ir jeigu jūsų niekas neprašo ir neverčia tokios laikytis, tai ko stengiatės ir paskui pykstate?

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA

Šią savaitę jūsų meilės reikalai čirškės, spirgės ir įkais. Bent jau jūsų mintys tikrai. Gera žinia, kad su jums svarbiu žmogumi sugebėsite apie tai pasikalbėti. Jums pavyks susikalbėti, jei tai darysite iki penktadienio. Vienišiams reikėtų išdrįsti užkalbinti žmogų, kuris nėra „jų tipo“. Pasikalbėkite ir sužinosite, ar turite ką nors bendro. Tik atminkite, kad iki mėnesio pabaigos Venera – Svarstyklių valdovė – juda atgal. Dabar nelabai tinkamas laikas megzti naujas pažintis. Bet niekas nedraudžia jums bendrauti su naujais, nepažįstamais žmonėmis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jums nepatinka su giminaičiais kalbėtis apie meilės reikalus, bet šią savaitę nusižengsite tokiai nuostatai. Galbūt nustebsite, kad jis ar ji labai gerai supras, ką šiuo metu išgyvenate. O gal net jausitės sukrėsti, kai sužinosite, kaip tos pačios giminės ar šeimos atstovai meilėje elgiasi taip pat, patenka į panašias situacijas ir gal net daro tas pačias klaidas. Puiku, kalbėkitės, gal taps aiškiau, kas su jumis dedasi. Tikrai tokio atvirumo nesigailėsite.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Laikas, praleistas su mielais žmonėmis, jums gali būti naudingas. Jei su partneriu ir bendrais draugais dalyvausite kokiame nors renginyje, galbūt vėl iš naujo įsižiebs aistra (ypač tiems, kurie jau ilgai kartu). Užburiantys, įkvepiantys žmonės ir pokalbiai viešumoje puikiai veiks jūsų intymų gyvenimą namuose. Tik yra vienas BET, šis renginys turėtų vykti iki penktadienio. Savaitgalis bus nekoks, tai geriau nieko rimto jam neplanuokite.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Meilė kurį laiką išliks trapi. Meilės planeta Venera vis dar yra jūsų ženkle ir dar keliauja atgal (iki mėnesio pabaigos). Šiuo metu yra išbandomas santykių tvirtumas, ištikimybė. Šią savaitę manysite, kad pasiekėte laimėjimą, nes išdrįsite atvirai kalbėti apie tai, ko esate verti, ko tikitės iš meilės, santykių, partnerio. Atminkite, kad esate vertybė jau patys savaime, nesvarbu, ką darote, kiek uždirbate, kaip atrodote. Tas žmogus, kuris yra šalia jūsų, turi jus mylėti vien už tai, koks esate. Jei yra kitaip, tokia čia ir meilė.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA