REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 20–26 d.)

REKLAMA

Ne visiems šią savaitę seksis gerai. Sužinokite, ko reikia tikėtis ir ko vengti, kad šios septynios dienos jūsų nenuviltų.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje pradės geriau sektis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, mintys suksis apie mokslo klausimus, studijas, keliones, stažuotes. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis, išsilavinusiomis moterimis, reikalai su užsieniečiais. Iki savaitgalio pravartu užbaigti neatidėliotinus darbus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į vaikų išdaigas, keistus jų poelgius. Venkite abejotinų avantiūrų. Ypač rūpinkitės reputacija, įvaizdžiu. Savaitės pabaigoje prasidedanti jaunatis suteiks ūpo megzti pažintis, draugystes, eiti į renginius.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Su kolegomis, vadovybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Net ir tokiu atveju jūsų suvokimas prasiplės, atsiras naujų paskatų kažko imtis, siekti. Bus sunkiau, jei jums šiuo metu tenka ne tik įtemptai dirbti, bet ir mokytis, laikyti egzaminus. Stenkitės nesinervinti, pasitelkti optimizmą ir teisingai dėlioti prioritetus.

REKLAMA

DVYNIAI

Savaitės pradžia gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių požiūris stipriai skiriasi arba linkusiais oponuoti, ginčytis. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau daug ką išsiaiškinsite. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. O jeigu trokštate laisvai mėgautis malonumais, susitaikykite, kad jie kainuoja. Savaitgalį turiningai praleisite laisvalaikį, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką, apsilankyti kultūriniame renginyje ar pademonstruoti platų akiratį, žinias.

VĖŽYS

Šią savaitę be didelių pastangų turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį, įsipareigojimą ir netgi pakelti dvigubą darbo krūvį. Galbūt sužinosite, kad esate priimti į darbą, arba gausite sveikatos tyrimų rezultatus. Jeigu jūsų veikla reikalauja psichologinės įžvalgos, jums seksis geriau nei paprastai. Visgi pasisaugokite persidirbimo, infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus. Meilė, susižavėjimas bus ir vaistas, ir nuodas. Nuodingai gali veikti kitų pavydas ar bandymas jus kažkaip išnaudoti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę gana smagiai, norėsis pramogų, romantikos, reikštis sporte, scenoje ir pan. Darbe būsite veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai, turbūt teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams ar norams, todėl jūs dėsite daug pastangų juos įtikinti. Reikėtų pasisaugoti sportinių ir kitokių traumų, avarinių ir konfliktinių situacijų. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite gyvenimo partneriui, artimiesiems.

MERGELĖ

Šią savaitę savo energiją eikvosite šeimos, namų, gyvenamosios aplinkos, vaikų labui. Galite puikiai apsitvarkyti, užbaigti tai, kas jau ėmė įgristi. Regis, gims kūrybinių idėjų arba pavyks realizuoti jau pradėtas įgyvendinti. Kita vertus, įdomų planą gali sujaukti kažkoks netikėtumas. Tai gali būti susiję su sveikata, užsieniu, mokslu. Savaitgalį turbūt imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje ar versle. Geras metas įvaizdžio tobulinimui, sveikatos koregavimui. Nepamirškite ir savo augintinių poreikių.

REKLAMA