REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 20–26 d.)

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę išgirsite aktualių jums dalykų bei patys su kitais dalinsitės savo žinių bagažu. Galimas vertingas sumanymas, susijęs su nuosavybe, verslu. Tačiau dėl kitų žmonių nenoro jūsų suprasti arba išgyvenimų dėl jų problemų galimi emociniai sutrikimai. Teks tam tikra prasme įveikti save. Savaitės pabaiga skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, aklai nešvaistykite pinigų.

SKORPIONAS

Šią savaitę jums gali ypač parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu. Tikėtinos išlaidos pirkiniams, dovanoms, susijusioms su šeimos narių, draugų progomis. Visgi šia prasme bus nelengva įtikti ir pernelyg originalūs daiktai ar pasiūlymai gali sukelti priešingą reakciją, nei jūs tikitės. Dailu ir praktiška – geriausi kriterijai. Jeigu mokotės, laikote egzaminus, tam teks skirti daug laiko. Savaitgalis tegul būna ramus, šeimyniškas.

ŠAULYS

REKLAMA

Savaitės pradžioje kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Jeigu taip padarysite bei į viską reaguosite santūriai, veikiausiai išvengsite padarinių, kurie gresia elgiantis impulsyvai, nekantriai. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės, verslo klausimų sprendimu. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto, pervežimų, ryšių sutrikimų, darbo saugos pažeidimų. Savaitgalį daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais arba reikšitės socialiniuose tinkluose.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje geriau jausitės, jei išvengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę ar turėsite galimybių patinginiauti. Tikriausiai kils slaptų svajonių, susijusių su meile, pinigais, verslu, kūrybiniu projektu. Visgi nederėtų gundytis keistais pasiūlymais greitai praturtėti ar išgarsėti, nes neaiškios avantiūros gali sukelti problemų. Pasaugokite ir vaikus nuo rizikingų užmojų. Kita vertus, tikri jausmai, nuoseklios pastangos ko nors realaus siekiant išties nenuvils.

VANDENIS

Savaitės pradžioje iš pažįstamo asmens galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą. Be to, išgirsite kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti. Verčiau ir patys nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitą žmogų, išvesti iš kantrybės šeimos narį ir pan. Atsargiai elkitės su elektra, technika. Jeigu ims varginti prastesnė savijauta, nenumokite į tai ranka. Venkite svaigalų. Savaitgalis prasidės kartu su jaunaties pradžia. Labai svarbus bus pozityvus nusiteikimas.

ŽUVYS

Šią savaitę jums labai rūpės darbai, kuriuos svarbu kuo greičiau užbaigti. Galimas augantis nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, susirūpinimas sveikata ar pan. Visgi situacija turėtų būti nebloga, jeigu sugebėsite tarp darbų pasimėgauti meilės bei kitais nedideliais gyvenimo malonumais, pabendrauti su draugais. Jei norite išvengti nesusipratimų, nekalbėkite mįslėmis, užuolankomis. Konkrečiai aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų. Savaitgalį kaupkite jėgas, ilsėkitės, rūpinkitės sveikata.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA