REKLAMA

Vasario mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Paskutinis šios žiemos mėnuo bus vertybių peržiūrėjimo ir prioritetų nustatymo metas. Dauguma Zodiako ženklų turės galimybių kilti karjeros laiptais ir pagerinti savo finansinę padėtį arba susitvarkyti asmeninį gyvenimą – priklausomai nuo to, kur nukreips savo energiją.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

Avinui vasario mėnuo bus idealus metas planuoti. Kad pasiektų užsibrėžtą tikslą, būtinai reikės apgalvoti visas smulkmenas. Geriausia dirbti komandoje su materialiai projekto sėkme suinteresuotais žmonėmis. Avinas galės drąsiai skolintis pinigų savo projektui, nes sugebės juos laiku grąžinti.

Asmeninis gyvenimas tekės ramiai ir tolygiai. Tik mėnesio pabaigoje antroji pusė gali pateikti netikėtą malonią staigmeną arba surengti romantišką vakarienę.

REKLAMA

Šeimą turintis Avinas patirs sunkumų bendraudamas su jaunąja karta. Problemų bus galima išvengti, jeigu jis sugebės kontroliuoti savo emocijas.

Patartina saugotis peršalimo ligų ir gripo.

JautisDvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Vasario mėnesį Dvyniai bus linkę į neapgalvotus poelgius. Vienas jų galės būti net pražūtingas, tačiau paskutiniu momentu stebuklingu būdu jų lengvabūdiškumas transformuosis į atsargumą, todėl viskas baigsis geruoju.

Finansinėje srityje Dvyniai vasario mėnesį ryšis didelei avantiūrai, kuri padės jiems užsidirbti nemažą pinigų sumą. Gautus papildomus pinigus jie išleis apsipirkinėjimams ir susitikimams su draugais.

Asmeniniame gyvenime vyraus visiškas supratimas ir santarvė su artimaisiais ir draugais, tik galimi konfliktai su antrąja puse dėl pavydo.

Dvyniams reikėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Labai naudinga užsiimti sportu. Į savo užsiėmimus galima įtraukti ir draugus

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui patartina visus svarbiausius sprendimus priimti pirmoje vasario pusėje. Vėliau jį apims tingulys, su kuriuo bus sunku susidoroti. Sprendžiant verslo klausimus, rekomenduojama įsiklausyti į kolegų ir autoritetingų asmenų nuomonę, nes savos idėjos neduos gerų rezultatų.

Meilės srityje Jautis stengsis viską spręsti vienas: ir už save, ir už savo antrąją pusę. Dėl to kils nereikalingų konfliktų. Santykiuose geriau elgtis taktiškai ir demokratiškai.

Vasario mėnesį Jaučiui būtinai reikėtų susirūpinti savo mityba. Netinkamas maistas ir persivalgymas sutrikdys skrandžio ir žarnyno veiklą. Bus naudinga atsisakyti alkoholio ir saldumynų.

VėžysVĖŽYS

(06 22–07 22)

Pagal horoskopą, Vėžys visą vasarį gyvens vadovaudamasis lozungu: „Matau tikslą, nematau kliūčių“. Ir jam tikrai seksis. Kils tik kainų klausimas. Bet ir šį klausimą Vėžys lengvai išspręs, nes finansinių problemų nepatirs. Jam bus grąžintos skolos, pasitaikys papildomas uždarbis, vadovybė skirs premiją.

Meilės reikaluose viskas klostysis puikiai. Vėžys mėgausis priešingos lyties dėmesiu. Liks tik išsirinkti tinkamą kandidatą romantiškiems santykiams.

Šeimą turintis Vėžys skirs daug laiko savo artimiesiems. Vasaris bus palankus kelionėms į šiltus kraštus ir poilsiui su šeima.

Paskutinį žiemos mėnesį Vėžiui patartina būti atsargiam keliuose. Jam grės didelis pavojus patekti į avariją ir patirti traumą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA