REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 27 – vasario 2 d.)

REKLAMA

Tai bus dviejų mėnesių – sausio ir vasario sandūros savaitė. Visiems Zodiako ženklams rekomenduojama būti atsargiems keliuose, nes padidės avarinių situacijų pavojus. Pranašaujama, kad dažniau strigs buitinė ir kita technika bei kompiuteriai.

Ši savaitė bus daugumai palankesnė finansiniu atžvilgiu. Seksis kūrybingiems žmonės, kurie stengiasi išreikšti save. Jų veikla duos gerų vaisių. Patartina vengti konfliktų, nes susidūrimai gali būti labai agresyvūs.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite labai kūrybingi, ir tai tikrai sulauks tinkamo įvertinimo. Norėsite savo idėjomis dalintis su kitais, todėl jų įgyvendinimas gali būti daug paprastesnis. Jei pasijusite pavargę, neatmeskite galimybės dalį darbų perleisti kitiems žmonėms. Nors esate pratę viską atlikti be kitų pagalbos, tačiau tai kartais neigiamai atsiliepia ne tik rezultatams, bet taip pat ir jūsų savijautai.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Sulėtinkite tempą. Jei ir toliau dirbsite su tokia pat jėga, labai greitai pajusite jėgų trūkumą. Žvaigždės jums pataria atsirinkti, ką svarbu atlikti tuojau pat, o ką galima atidėti numatytam ar net neribotam laikotarpiui. Taip pat užteks nerimauti dėl rytojaus, pradėkite gyventi šia diena, kuri gali atnešti tikrai daug džiaugsmo ir naujų patirčių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nors paskutiniu metu negalėjote skųstis kitų žmonių pagalbos stoka, tačiau dabar teks viską atlikti patiems. Jei kiltų noras tiesiog nuleisti rankas ir viską mesti, pagalvokite apie tą jausmą, kuris aplanko įkopus į kalno aukštumas. Jei greitu metu numatomos atostogos, galite pradėti planuoti kelionę, nes šiuo metu priimtais sprendimais jums tikrai neteks nusivilti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Nors gali atrodyti, kad nieko nėra svarbiau už laiku pabaigtus darbus, tačiau neverta rizikuoti savo ir aplinkinių žmonių gerove, – šiuo laikotarpiu bus didesnė avarijų tikimybė, tad neskubėkite kelyje. Taip pat žvaigždės pataria būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis. Atminkite, kad net ir nedidelės klaidos gali pridaryti daug žalos

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Turėsite rinktis iš kelių palankių galimybių, todėl pasinersite į ilgus svarstymus. Nors dažniausiai pasikliaujate protu, tačiau šį kartą žvaigždės pataria klausytis savo širdies balso, ir tai padės priimti tinkamą sprendimą. Nors poilsiui greičiausiai nepavyks atrasti laiko, tačiau nusiminti neverta, – jau labai greitai už visas jūsų pastangas tikrai bus atlyginta.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Svarbiausi dalykai šiuo metu vyks būtent jūsų namuose, todėl pasistenkite čia praleisti kuo daugiau laisvo laiko. Jūsų šeimos narius tikrai nudžiugins buvimas kartu, o darbų, kuriuos reikia atlikti namuose, tikrai netrūks. Jei susidursite su tam tikrais sunkumais, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos: juk prireikus jiems pagelbėtumėte ir patys, tiesa?

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite nusiteikę pozityviai ir viskas, ko tik imsitės, eisis be didelių pastangų. Dabar palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei pasvarstyti apie naujus projektus. Didelė tikimybė, kad šią savaitę patys imsitės iniciatyvos ir galėsite pasiekti tikrai neblogų rezultatų. Nebijokite rizikuoti, nes būtent tai gali būti raktas į jūsų sėkmę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA