REKLAMA

Kokia graikų deivė atitinka kiekvieną Zodiako ženklą

REKLAMA

Manoma, kad kiekvieną Zodiako ženklą globoja kuri nors viena graikų deivė ir suteikia jam savų charakterio bruožų bei galių. Sužinokite, kuri graikų deivė globoja jūsų Zodiako ženklą.

Avinas – Atėnė

Atėnė yra labiausiai garbinama deivė. Atėnė įkūnija išmintį, globoja mokslą ir amatus, meną, žinias ir išradingumą. O jos pagrindinė sritis yra karinė strategija.

Atėnė yra vienintelė deivė, kuri dėvi vyriškus atributus: šarvus, šalmą ir ietį. Bet kam graikams du karo dievai – Atėnė ir Arėjas?

Priešingai nei Arėjas Atėnė globoja tik tokį karą, kuriam prasidėti yra būtina. Avinas taip pat nebijo iškelti karo ieties, bet tik tada, kai yra rimta priežastis.

REKLAMA

Jautis – Demetra

Demetra – vaisingumo deivė ir žemės ūkio globėja. Ūkininkavimas yra sunkus darbas, todėl Demetros kultą galima trumpai apibūdinti taip: visi sunkiai dirba ir nuoširdžiai priima tai, ką atsiunčia deivė. Deivė paprastai atsiunčia ne tik maistą, bet ir vyną. Ir dar daugiau!

Nėra jokių abejonių, kad Demetra yra Jautis: nedaugelis žmonių gali taip vertinti paprastus gero maisto, gero vyno džiaugsmus ir sąžiningą darbą.

Tačiau nereikėtų manyti, kad Demetra yra nepavojinga darbo ir gėrybių globėja. Kartą, kai Hadas pagrobė jos dukrą Persefonę, ji ištraukė Hadą iš pragaro ir iškaršė kailį. Jautis irgi įspėja: taip bus su visiems, kurie išdrįs paliesti tai, kas jam brangu.

Deivės skulptūraDvyniai – Iridė

Iridė yra dievų pasiuntinė, jos užduotis yra išdalyti misijas visame pasaulyje: žemėje, jūros gelmėse ir net mirusiųjų karalystėje.

Dvyniai sugeba padaryti neįtikėtinus darbus, bet tik su viena sąlyga: jis turi būti labai įdomus.

Dvyniai mėgsta keliauti. Jiems nebaisūs jokie tolimi atstumai. Iridė lengvai nuskrenda į Dzeuso rūmus, o Dvyniai keliaus net susitikti su šalies prezidentu, jei to prireiks.

Vėžys – Gaja

Gaja yra žemės deivė, visko, kas joje gyvena ir auga, dangaus, jūros motina. Kaip ir Vėžys. Tik leiskite Vėžiui auginti vaikus ir atstokite su savo nesąmonėmis!

Tiesa, “vaikas” nebūtinai reiškia vaiką. Vėžiai mielai rūpinasi visais jiems brangiais žmonėmis, nesvarbu jų amžiaus. Visi, kuriuos Vėžys myli, jam yra jo “vaikai”.

Liūtas – Hera

Hera – santuokos globėja. Ji gina motinas gimdymo metu, bet niekas to prisimena. Visi prisimena, kad Hera yra Dzeuso žmona, pirmoji Olimpo dama.

Tiesą sakant, Hera buvo trečioji žmona, bet argi kas pameni pirmas dvi? Ne. Nes hera yra tikras liūtas: bus pirmoji ir vienintelė.

Deivės skulptūraMergelė – Temidė

Temidė, ta pati Dzeuso žmona, kurios niekas neprisimena. Tačiau prisimena, kad ji yra teisingumo deivė.

Temidė yra nešališkumo ir teisingumo simbolis. Jei Mergelė ką nors sako, tai tik tiesą. Jei jums tai nepatinka, vis tiek klausykitės, nes Mergelė kalba tiesą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA