REKLAMA

Išmintis, kurią nuolat pamirštame: aplinkinis pasaulis – mūsų atspindys

REKLAMA

Sunku patikėti, bet tai tiesa: visi žmonės, kuriuos sutinkame, yra mūsų atspindžiai. Tas savybes, kurios mums nepatinka kituose, turime ir mes, tik nenorime jų toleruoti. Kartais mes stengiamės pateisinti save tik atm, kad nereikėtų prisipažinti, jog elgiamės lygiai taip pat nekorektiškai kaip žmonės, kurie mus kritikuoja.

Jeigu mums nepatinka mūsų aplinka, vadinasi, nenorime priimti savęs tokių, kokie esame iš tikrųjų. Jeigu mes paniekinamai elgiamės su artimaisiais, tai negerbiame savęs. Ir tai, ką mes slepiame savo viduje, matome aplinkiniame pasaulyje.

Toks tokį ne tik traukia, bet ir gimdo tokį pat.

Mes traukiame prie savęs žmones, panašius į mus. Mes palaikome savo draugus, kai jiems būna blogai dėl tos priežasties, kad esame analogiškoje būsenoje. Jeigu džiaugiamės kito nelaime ar nesėkme, vadinasi, praradome sugebėjimą mylėti. Kad būtume laimingi, svarbu dovanoti laimę kitiems. Rūpinimasis draugais ir artimaisiais pagerina viską, kas vyksta aplink mus.

Kad sureguliuotume savo gyvenimą, svarbu nepamiršti šių dalykų:

REKLAMA

1. Kokios mintys sukasi jūsų galvoje, tokie žmonės jus supa.

Jeigu žmogus linkęs į agresiją, tai jis visada bus nepatenkintas gyvenimu ir nuolat susidurs su tokiais pat viskuo nepatenkintas asmenimis. Jeigu jus kažkas įžeidė, neatsakykite tuo pačiu, nes tuo tik pakenksite patys sau.

2. Jeigu esate prisipildę meilės, tai ir aplinkinis pasaulis bus geranoriškai nusiteikęs jūsų atžvilgiu. Meilė pasižymi galingiausia gydančia jėga. Jeigu jūs mylite gyvenimą, tai kitiems šalia jūsų bus jauku, ramu ir gera.

3. Jeigu norite pakeisti jus supančią aplinką, pradėkite nuo savęs. Kai patys keisitės į gerąją pusę, tai ir aplinkiniai ims žiūrėti į jus kitaip, nustos kritikuoti ir priekaištauti.

Įsidėmėkite šias taisykles ir laikykitės jų, jeigu jausti malonumą iš gyvenimo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA