REKLAMA

Savaitės horoskopas (vasario 3–9 d.)

REKLAMA

Šią darbo savaitę jūsų laimėjimai ir sėkmė priklausys tik nuo jūsų aktyvumo ir savarankiškumo. Svarbiausia bus nepiktnaudžiauti žmonių gerumu ir laikytis visuomenėje priimtų [padoraus elgesio taisyklių.

Savaitgalis bus sudėtingesnis. Dėl mėnulio pilnaties poveikio kai kurių situacijų bus beveik neįmanoma kontroliuoti, todėl atsipalaiduokite, ilsėkitės, niekur neskubėkite ir nesivelkite į jokius konfliktus. Ekstremalus sportas nerekomenduojamas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gali atrodyti, kad viskas stovi vietoje, tačiau pasiraitoję rankoves tikrai pasieksite užsibrėžtų tikslų. Darbai, kuriuos pradėsite nieko nelaukdami, eisis tarsi iš pypkės, todėl labai greitai džiaugsitės puikiais rezultatais. Nors gali kilti pagundų viską mesti ir paprasčiausiai pailsėti, tačiau to dar reikės šiek tiek palaukti. Jei norite užsitikrinti geresnį rytojų, nesnauskite ir imkitės veiklos: nors pradžia gali būti sunki, tačiau labai greitai įsivažiuosite.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėsite viską mesti ir išvykti atostogų, tačiau poilsio dar turės šiek tiek palaukti. Jei nesnausite, ir imsitės naujos veiklos, netrukus galėsite didžiuotis tikrai puikiais pasiekimais. Žvaigždės įspėja, kad galite sulaukti gana nemalonios žinios, tačiau pasistenkite reaguoti ramiai – labai greitai rasite išeitį, kuri jūsų kasdienybę pavers kur kas malonesne. Nors rūpesčių tikrai nestigs, tačiau nepamirškite pakankamai dėmesio skirti savo artimiesiems – galite sulaukti priekaištų, kad visą savo laiką skiriate vien tik darbui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės didelių permainų nenumato: tikėtina, kad viskas tekės įprasta vaga. Jei planuojate imtis naujų projektų įgyvendinimo, tą vertėtų atidėti netolimai ateičiai: tikėtina, kad dabar pradėti darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip norėtųsi, ir tam gali tekti paaukoti ganėtinai daug laiko. Pasistenkite nepervargti ir neapsikrauti svetimais rūpesčiais, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų stygių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite energingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti, tačiau stenkitės nepervargti. Žvaigždės pataria per daug neapsikrauti – jei turite galimybę bent dalį darbų perleisti kitiems, taip ir padarykite. Galite būti maloniai nustebinti artimos aplinkos žmonių geranoriškumu, todėl bendradarbiaudami galėsite pasiekti kur kas daugiau. Jei kurį laiką vis pasvajodavote apie atostogas, dabar palankus metas pradėti jų planavimą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žvaigždės bus palankios ieškantiems meilės – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį. Būkite budrūs ir nepamirškite apsidairyti aplink, nes tik patiems akyliausiems likimas negailės malonių staigmenų. Jei esate įsipareigoję, dabar turėsite tikrai palankią progą priminti apie savo jausmus, – jūsų pastangos tikrai bus įvertintos. Darbinėje veikloje galimi nedideli nesusipratimai, tačiau jie bus nesunkiai išsprendžiami.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žvaigždės pataria susirūpinti savo sveikata. Dabar būsite kaip niekad pažeidžiami, todėl vertėtų saugotis galimų pavojų, o pastebėjus net ir menkus sveikatos sutrikimus skubėti pas gydytoją. Jei kurį laiką atidėliojote apsilankyti medicinos įstaigoje, vertėtų nedelsti, ir tuo pasirūpinti jau dabar. Venkite ekstremalios veiklos, būkite apdairesni kelyje ir nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA