REKLAMA

Savaitės horoskopas (vasario 10–16 d.)

REKLAMA

Savaitės pradžioje visiems Zodiako ženklams rekomenduojama įvesti tvarką tarp savo daiktų ir minčių. Sudėkite viską į tinkamas lentynėles bei stalčius ir negailėdami išmeskite viską, kas nereikalinga ir pasenę. Atsikratę balasto, iškart pajusite, kad lengviau pasidarė gyventi. Antrą savaitės pusę stenkitės praleisti su mylimaisiais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Laikas atsikvėpti. Nesibaigiantys darbai kurį laiką varė jus į neviltį, tačiau dabar turėsite tikrai palankių progų pasilepinti kur kas malonesne veikla. Žvaigždės žada malonių netikėtumų, kurie praskaidrins jūsų kasdienybę ir leis pasilepinti tikrai maloniomis akimirkomis. Palankus metas planuoti keliones, aplankyti seniai matytus bičiulius ar giminaičius, daugiau laiko skirti savo pomėgiams, ir t.t. Nenusiminkite, jei ne viskas eisis taip, kaip suplanavote – viso to rezultatas gali būti tikrai džiuginantis.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Turėsite galimybę išbandyti savo jėgas neįprastoje veikloje, kurioje tikrai sužibėsite. Galimi netikėtumai leis jums išbandyti savo jėgas dar neatrastoje srityje, ir galbūt tai jums pasufleruos, ką turėtumėte veikti ateityje. Būkite atviri naujovėms – tai padės išsklaidyti niūrią kasdienybę ir taps didele paskata judėti į priekį. Jei netausosite savo jėgų, netrukus galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gali tekti labiau susirūpinti savo sveikata. Nors darbų tikrai nestigs, tačiau nepamirškite, kad sveikata yra brangiausias turtas: šiek tiek sulėtinkite tempą ir leiskite sau atsikvėpti. Dabar bus kaip niekad palanku planuoti atostogas, todėl pasinaudokite tokia galimybe, ir pasirūpinkite tikrai kokybišku poilsiu. Šiek tiek atitrūkę nuo darbų labai greitai galėsite džiaugtis kur kas geresne savijauta.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Tikėtina, kad pajusite jėgų trūkumą, tačiau žvaigždės pataria su tuo nekovoti. Nors gali atrodyti, kad dar šiek tiek pasistengus galiausiais pavyks pasiekti savo tikslą, tačiau dabar geriausia nuo visko atsiriboti, ir šiek tiek laiko skirti vien tik sau ir savo artimiesiems. Pailsėję į darbus galėsite kibti su visai nauja jėga, todėl projektų įgyvendinimas eisis gerokai sklandžiau.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Galimi nesutarimai šeimoje, kurie neigiamai atsilieps ir kitose srityse. Jei turite galimybę šiek tiek atsikvėpti ir pailsėti nuo darbų, būtinai ja pasinaudokite. Žvaigždės žada palankų metą trumpoms išvykoms ir susitikimams su giminaičiais – tikėtina, kad būtent dabar pavyks išspręsti senus kivirčus ir užkasti karo kirvį. Pasistenkite per daug nesikarščiuoti ir ieškoti kompromisų – būtent tai padės išspręsti visas problemas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų laukia romantiškas metas. Žvaigždės pataria priminti savo artimiesiems, kokie jie jums svarbūs, ir daugiau laiko praleisti brangiausių žmonių rate. Jei esate įsipareigoję, iš savo antrosios pusės galite tikėtis tikrai malonios staigmenos, o vienišiai gali sulaukti tikrai palankių progų užmegzti naujus santykius. Nebijokite garsiai kalbėti apie savo jausmus – jus supantys žmonės tikrai tą įvertins.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA