REKLAMA

Greičiausiai įsižeidžiantys Zodiako ženklai. Jiems negalima nieko pasakyti!

REKLAMA

Be abejo, kiekvienas iš mūsų turi draugą ar pažįstamą, kuris nuolat labai greitai įsižeidžia. Jis gali papūsti lūpas net tuomet, kai jūs juokaujate. Toks žmogus po to savaitę nekalba su jumis, ypač, jei pamiršite kokį nors smulkų jo prašymą. Ar jums tokia situacija pažįstama? Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai yra greičiausiai įsižeidžiantys. Patikrinkite, gal jis gimė po vienu iš šių ženklų. Dabar jo elgesį galite suprasti, bet nesijaudinkite, viskas ištaisoma, jei žmogus nori ir yra pasirengęs keistis!

Greičiausiai įsižeidžiantys žmonės pagal horoskopą

I vieta. ŽUVYS  (02 20–03 20)

Žuvis labai lengva įžeisti. Pasakius vieną neteisingą žodį, jūs galite įžeisti šių žmonių jausmus. Tuo pačiu metu jie prisimins nuoskaudą labai ilgai ir bus sunku atsiprašyti jų žodžiais. Žuvys yra jautrūs ir nuoširdūs žmonės, kurie atsileidžia iškart, kai mato ar patiria ką nors malonaus. Tad jei norite su jais susitaikyti, padovanokite jiems mielą minkštą žaislą kaip susitaikymo ženklą. Tiesiog atsiprašykite tokiu būdu, kai tikrai padarėte tikrai ką nors rimto.

II vieta . ŠAULYS  (11 23–12 21)

REKLAMA

Šauliai turi daug skausmo taškų, pataikydami į kurį nors jo akivaizdoje galite visai netyčiomis įsigyti rimtą priešą. Jie ypač sunkiai priima kritiką. Jie jus įžeis, kad maža nepasirodys. Tokiomis akimirkomis jie pradeda būti labai tylūs ir visi aplinkiniai spėlioja, kas nutiko.

III vieta. JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis gali suirzti net nuo pagiriamųjų žodžių ir tuo pačiu sugebėti įsižeisti. Kartais jie taip ilgai būna tokioje būsenoje, kad, regis, pamiršta patys, kodėl patyrė nuoskaudą. Kodėl jie taip elgiasi? Tai visai paprasta – mat Jaučiams tai yra būdas, kuriuo jie atkreipia į save dėmesį ir gauna atsiprašymą ir gailestį iš kitų. Kartais jie elgiasi kaip maži vaikai!

Jei esate šiame sąraše, tai dar nieko nereiškia. Tie, kurie sunkiai dirba dėl savo charakterio ir bando pasikeisti, tikrai greit neįsižeidžia. Ar sutinkate?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA