REKLAMA

Savaitės horoskopas (vasario 24 – kovo 1 d.)

REKLAMA

Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus kupini energijos. Kiekvienam pasitaikys įvairių palankių galimybių. Patartina imtis visų svarbių reikalų ir nebijoti užsiversti ant savo pečių daug darbų, nes viską pavyks įveikti. Nesėkmės užgrius tik dvejojančius ir tinginius.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų pastangos tikrai bus pastebėtos. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijo sunkaus darbo, todėl vertėtų pasiraitoti rankoves. Jei kurį laiką vis atidėliojote projektų užbaigimą ar svarbios sutarties pasirašymą, dabar pats tinkamiausias laikas tuo pasirūpinti. Palanku pradėti naujus darbus, garsiai kalbėti apie savo sumanymus ar net ateities planus. Taip pat puikus metas užkasti karo kirvį – jei kurį laiką nesutarėte su savo artimaisiais, dabar žvaigždės pataria tai ištaisyti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis, ir tai labai liūdins. Vis dėlto, žvaigždės ragina nenusiminti: jei pakankamai daug dirbsite, labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Šiuo laikotarpiu vertėtų labiau pasaugoti savo sveikatą – atsargiau vairuokite, būkite atidesni eidami per gatvę. Jei pradėtumėte skųstis suprastėjusia sveikata, nedelsdami kreipkitės į gydytoją – šiuo laikotarpiu organizmo siunčiamų signalų nevalia ignoruoti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės jums žada malonius netikėtumus. Nors gali atrodyti, kad viskas einasi ne pagal planą, tačiau tikrai neverta nusiminti. Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti pernelyg detalaus planavimo – likimo paruoštos staigmenos gali viską sujaukti. Jei atrodys, kad šiuo laikotarpiu jums labiausiai reikia poilsio, neieškokite priežasčių, kodėl negalėtumėte mesti nepabaigtų darbų. Atminkite, kad žmogų poilsis puošia lygiai taip pat, kaip ir darbas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atrodys, kad viskas stovi vietoje, ir net didelėmis pastangomis nepavyksta pajudėti iš mirties taško. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenuleisti rankų, ir stengtis irtis į priekį. Labai greitai sulauksite kur kas palankesnio laikotarpio, o dabar tiesiog pasistenkite įveikti esamas kliūtis ir pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Apie romantiškas akimirkas šiuo periodu galėsite tik pasvajoti, tačiau netolimoje ateityje tikrai galite tikėtis malonių staigmenų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nesijaudinkite, jei ne viskas klostysis taip, kaip buvo numatyta, – būtent galimi netikėtumai gali jus nukreipti tinkama linkme. Nesisielokite dėl nedidelių praradimų – už kiekvieną netektį likimas jums paruoš netikėtų dovanų. Dėl prastesnės jūsų nuotaikos gali nukentėti santykiai su aplinkiniais, todėl pasistenkite būti kiek įmanoma pozityvesni – kad ir kokie dideli būtų jūsų rūpesčiai, labai greitai šios naštos galėsite atsikratyti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pajusite jėgų antplūdį, tačiau nežinosite, kur jį nukreipti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu kiek įmanoma daugiau investuoti į save – pradėti lankyti kursus, tobulinti profesinius įgūdžius, ar pradėti sportuoti. Jei jūsų energija nebus išeikvojama, labai greitai imsite skųstis suprastėjusia nuotaika, todėl tai atsilieps santykiams su jūsų partneriu. Kad taip nenutiktų, raskite prasmingos veiklos, ir jai skirkite kiek įmanoma daugiau laiko.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA