REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pirmasis 2020-ųjų metų pavasario mėnuo vieniems Zodiako ženklams bus laimingas periodas, kupinas meilės, romantikos ir malonių pažinčių, kitiems atneš nemalonių siurprizų ir nusivylimų artimaisiais.

Užtat finansinėje srityje kovas bus gana sėkmingas. Daug kas galės tikėtis didesnio atlyginimo ar papildomų pajamų, perspektyvių sutarčių ir projektų.

Kovas idealiai tiks kelionėms, į kurias geriausia leistis su linksma draugų kompanija.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

2020 metų kovą kolektyve, kuriame dirba Avinas, įsivyraus nesveika atmosfera. Intrigos, nesėkmės, apkalbos sunkins gyvenimą darbe, todėl Avinui reikės būti labai atsargiam ir kontroliuoti savo žodžius, kitaip jis galės nekaltai nukentėti. Tik susikoncentravimas į darbines užduotis ir emocijų kontroliavimas padės ramiai ištverti šį sudėtingą etapą.

Bet kokiuose santykiuose su žmonėmis Avino laukia nusivylimai ir liūdesys, kad lūkesčiai neišsipildė. Susikaupusius nemalonumus padės kompensuoti atostogos arba laisvalaikio poilsis, kurį reikėtų praleisti su draugais. Tai padės pataisyti ir psichinę sveikatą.

2020 metų kovą Avinui patartina būti atsargiam keliuose. Didelė tikimybė patekti į avariją, taip pat reikia saugotis vagių, sukčių ir intrigantų. 

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2020 metų kovo mėnesį Jautis sulauks daugybės kviestų ir neprašytų svečių, taip pat ir pats nevengs lankytis renginiuose ir vakarėliuose, kuriuose susipažins su įtakingais asmenimis.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai daug dėmesio skirs vaikams, kuriems kaip niekad reikės bendravimo su tėvais. Tačiau ir tėvams nereikėtų būti per daug įkyriems, kitaip jie galės sugadinti net pačius geriausius santykius su savo atžalomis.

Meilės srityje Jautį kankins neaiškumas ir jausmas, kad antroji pusė jo vengia. Patartina būti kantriam ir neklausinėti nieko, nes netrukus viskas savaime paaiškės. Išlaikyti pauzę padės darbas, į kurį jis pasiners visa galva. Tokia taktika teigiamai atsilieps jo finansinei padėčiai.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Visą 2020 metų kovą Dvyniams nerimą kels nesveika psichologinė atmosfera darbe. Jų sėkmė ir geri rezultatai neduos ramiai miegoti pavyduoliams. Bloga linkintys bendradarbiai iš visų jėgų stengsis pakenkti jiems, tačiau iš to nieko neišeis. Vadovai vis tiek nepatikės gandais ir apkalbomis, kurios bus skleidžiamos apie Dvynius.

Tačiau įtempta atmosfera ir nuolatinis stresas pakenks Dvynių sveikatai. Jiems teks stiprinti pašlijusią nervų sistemą specialiomis vaistažolių arbatomis ir papildomu poilsiu.

Pirmą pavasario mėnesį Dvyniams patartina stengtis daugiau dėmesio skirti šeimai. Jaukūs vakarai su artimaisiais padės atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas.

Santykiuose su priešinga lytimi galimi nedideli konfliktai dėl pinigų. Kai tik finansinė padėtis pasidarys stabili, konfliktai pranyks.

VėžysVĖŽYS

(06 22–07 22)

2020 metų kovo mėnesį Vėžiui teks spręsti klausimą, kad yra svarbiau – darbas ar asmeninis gyvenimas. Dėl užgriuvusių darbų ir problemų jis nebegalės skirti pakankamai laiko asmeniniams santykiams, dėl to galės kilti nesusipratimų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA