REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 2–8 d.)

REKLAMA

Šią kovo pradžios savaitę žvaigždės bus palankios visiems Zodiako ženklams, tačiau su viena sąlyga: reikės netingėti ir būti optimistams. Reikalavimas nėra sunkus, užtat jį įvykdžius, visi reikalai spręsis lengvai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nors profesinė sritis šiuo metu nebus labai džiuginanti, tačiau darbe galite sužibėti: jei turite idėjų, kurias vis delsiate pristatyti, dabar laikas tai padaryti. Asmeniniame gyvenime žvaigždės žada malonias permainas – didelė tikimybė, kad jūsų antroji pusė parengs tikrai įspūdingą staigmeną, kuri praskaidrins jūsų kasdienybę.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite kupini vidinės energijos, todėl visi pradėti darbai eisis greitai ir sklandžiai. Šiuo laikotarpiu geriausiai seksis komandinis darbas – kartu galėsite tiesiog kalnus nuversti. Tačiau bus geriau, jei numatysite būsimų darbų planą, ir jo nuosekliai laikysitės: galite būti užtikrinti, kad tokiu atveju darbų eiga bus ne tik sklandesnė, bet taip pat ir spartesnė. Jei kiltų keblumų, nebijokite prašyti pagalbos – galite būti tikri, kad rasite ne vieną geranorišką padėjėją.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę jūsų laukia nuotykiai ir dar nepatirti įspūdžiai, todėl kasdienybė bus tikrai džiuginanti. Jei norėsite išbandyti kažką naujo, būtinai taip ir padarykite – gali būti, kad tai padės pažvelgti į pasaulį visai kitomis akimis. Beje dabar palankus metas pradėti net ir pačių beprotiškiausių sumanymų įgyvendinimą. Galite drąsiai kalbėti apie savo idėjas – sulauksite ne tik palaikymo, bet taip pat ir pagalbos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę žvaigždės pataria neskubėti: jei turite atlikti stambios apimties užduotį, jos vykdymą pradėkite smulkiais žingsneliais. Beje galite sulaukti priekaištų iš darbdavio, kad nesate pakankamai dėmesingi, o namuose galite būti kaltinami darboholizmu. Žinoma, persiplėšti tikrai nepavyks, tačiau pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti, kad liktų patenkintos abi pusės. Jei jausite, kad profesinėje veikloje nuveikiate mažiau nei norėtumėte, vertėtų pagalvoti apie atostogas – poilsis kartais daro tikrus stebuklus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jei jau seniai apie ką nors svajojate, dabar bus tikrai palankus metas imtis savo tikslų įgyvendinimo. Nors gali atrodyti, kad laukia ilgas ir sunkus kelias, tačiau nustebsite, kad viskas einasi gerokai sklandžiau. Šiuo metu ypatingai seksis tiems žmonėms, kurie užsiima menine veikla – jūsų darbai tikrai neliks nepastebėti. Jei dar nesate įsipareigoję, žvaigždės žada tikrai malonių staigmenų – galbūt būtent šiuo laikotarpiu sutiksite sau skirtą žmogų. Taigi, būkite dėmesingi, ir nepamirškite apsidairyti aplink.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę bandysite ieškoti pusiausvyros tarp karjeros ir šeimyninio gyvenimo – tai gali pasirodyti gerokai sudėtingiau negu manėte. Taip pat galite užmiršti ištesėti anksčiau duotą pažadą, todėl tai turės neigiamą poveikį santykiams su artimaisiais. Būkite atidesni – tai padės išvengti daugumos problemų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA