REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 2–8 d.)

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Norėsite kuo daugiau patirti, todėl jums bus sunku apsistoti ties viena veikla. Darbe galvosite apie tai, kas jūsų laukia pasibaigus darbo valandomis, o ilsėdamiesi negalėsite nuvyti minčių apie darbą. Būsite ganėtinai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų, kurias ištaisyti nebus labai lengva. Nors mintys apie poilsį bus kaip niekad įkyrios, tačiau žvaigždės pataria dar šiek tiek padirbėti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

REKLAMA

Nors ir nebūsite nusiteikę bendradarbiauti, tačiau atminkite, kad dvi galvos visada geriau nei viena, tad tuomet, jei jums bus pasiūlyta pagalba, neskubėkite jos atsisakyti. Santykiai su antrąja puse bus kaip niekad geri, todėl tai skatins dar labiau stengtis ir judėti į priekį. Jūsų pakili nuotaika bus užkrečiama, todėl šiuo laikotarpiu galėsite džiaugtis kur kas malonesne atmosfera.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors kurį laiką darbinė veikla neteikė jokio džiaugsmo, tačiau dabar situacija pasikeis. Žvaigždės žada ne tik sėkmingą projektų įgyvendinimą, bet taip pat ir piniginės papilnėjimą. Tiesa gali tekti pakoreguoti savo planus, todėl jausitės kiek sudirgę. Vis dėlto, žvaigždės žada, kad tokie pokyčiai bus net labai naudingi: tikėtina, kad tai paspartins įvairių darbų atlikimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Norėsite tiesiog plaukti pasroviui, tačiau dėl šviesesnio rytojaus gali tekti kaip reikiant pakovoti. Laimei, tikrai nestokosite energijos, todėl užsibrėžti tikslai bus tiesiog ranka pasiekiami. Jūsų darbštumas tikrai neliks nepastebėtas – labai greitai galėsite sulaukti tinkamo įvertinimo. Asmeniniame gyvenime taip pat galimi pokyčiai, todėl stebėkite likimo siunčiamus ženklus ir nepraleiskite savo šansų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jus džiugins nuoširdūs pokalbiai su artimaisiais, todėl tai padės sustiprinti tarpusavio ryšį. Jei vis knietėdavo išduoti savo seniai saugomą paslaptį, dabar bus tikrai palankus metas tą padaryti. Nesibaiminkite, kad artimieji gali jus pasmerkti, – būsite maloniai nustebinti jų noru užjausti ir padėti. Darbe turėsite progų parodyti, ko iš tiesų esate verti. Nebijokite išsakyti savo nuomonės, netylėkite, jei pastebėsite, kad kas nors iš aplinkinių elgiasi netinkamai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Tikėtina, kad jus aplankys abejonės dėl dabartinės savo veiklos: norėsis kažko naujo ar užtikrinančio didesnes pajamas. Dabar bus palankus metas pagalvoti apie profesinės krypties keitimą ar pradėt naujo darbo paieškas: jei būsite pakankamai ryžtingi, labai greitai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Energijos tikrai netrūks, tačiau pasistenkite nepersitempti – laikykitės optimalios darbo ir poilsio pusiausvyros.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA