REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 9–15 d.)

REKLAMA

Ši savaitė prasidės nuo mėnulio pilnaties. Pirmadienį veiks stipriausia mėnulio energija. Ne kiekvienas pajėgs ją ramiai pakelti, todėl patartina tą dieną užsiplanuoti tik vieną svarbų darbą, tada jis bus įveiktas sėkmingai. Stenkitės valdyti savo emocijas ir nesivelti į jokius konfliktus.

Dauguma žmonių šią savaitę lengviau pavargs, jausis prislėgti ir norės ilgiau pamiegoti. Atsižvelkite į savo poreikius. Jeigu tik yra galimybė, ilsėkite kuo daugiau ir stenkitės geriau išsimiegoti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Plauksite pasroviui. Darbe didelių permainų nenusimato: tikėtina, kad viskas tekės įprasta vaga. Žvaigždės bus palankios ieškantiems meilės – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį. Būkite budrūs ir nepamirškite apsidairyti aplink, nes tik patiems akyliausiems likimas negailės malonių staigmenų.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tinkamas metas daugiau laiko skirti sau. Nors gali atrodyti, kad problemų daugėja ne dienom, o valandom, tačiau žvaigždės pataria pasistengti atsipalaiduoti, ir daugiau dėmesio skirti vidinės ramybės paieškai. Aplankykite seniai matytus giminaičius, paskambinkite savo artimam žmogui, – patirtos teigiamos emocijos leis kibti į darbus su kur kas didesne jėga, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gali atrodyti, kad viskas stovi vietoje, tačiau pasiraitoję rankoves tikrai galite daug nuveikti. Darbai, kuriuos pradėsite nieko nelaukdami, eisis tarsi iš pypkės, todėl labai greitai džiaugsitės puikiais rezultatais. Darbinėje veikloje tikėtini malonūs netikėtumai, kurie savo profesiją leis pamilti iš naujo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žvaigždės jums žada labai malonias staigmenas, kurios gali visiškai sujaukti jūsų planus. Būtent todėl pasistenkite kruopščiai neplanuoti, ir tiesiog prisitaikyti prie esamos situacijos. Antroje savaitės pusėje galite sužinoti naujieną, kuri jus tikrai nudžiugins, ir vers judėti pirmyn. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijo sunkaus darbo ir nori pasiekti kiek įmanoma daugiau.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagaliau rasite atsakymą į ilgai kankinusį klausimą, todėl jūsų kasdienybė nušvis visai kitomis spalvomis. Nors kurį laiką atrodė, kad viskas einasi tik blogyn, tačiau dabar turėsite progą į pasaulį pažvelgti visai kitomis akimis. Pasistenkite nepervargti ir neapsikrauti svetimais rūpesčiais, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų stygių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nesibaigiantys darbai kurį laiką varė jus į neviltį, tačiau dabar turėsite palankių progų pasilepinti kur kas malonesne veikla. Žvaigždės žada smagių netikėtumų, kurie praskaidrins jūsų kasdienybę ir leis pasidžiaugti maloniomis akimirkomis. Antroje savaitės pusėje nebijokite garsiai kalbėti apie savo jausmus – jus supantys žmonės tikrai tą įvertins.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Darbų ir rūpesčių bus gerokai daugiau nei esate numatę, todėl teks gerokai paplušėti. Nors dabar norėsis tiesiog griūti į lovą ir atsiriboti nuo viso pasaulio, tačiau žvaigždės pataria nesnausti, ir kuo skubiau imtis veiklos. Šiuo laikotarpiu pradėti darbai gali padėti tvirtą pagrindą jūsų netolimai ateičiai, todėl nežiopsokite, ir imkitės atitinkamų veiksmų – labai greitai už tai bus atlyginta.

REKLAMA