REKLAMA

Ką verta prisiminti kiekvienam Zodiako ženklui, kai atrodo, kad tunelio gale nėra šviesos

REKLAMA

Visi mes kada nors atsiduriame beviltiškoje padėtyje, tačiau kiekvienas Zodiako ženklas jaučiasi vis kitaip ir išeities ieško savaip.

AVINAS

(03 21–04 20)

Kai atrodo, kad visas pasaulis nusistatęs prieš jus, prisiminkite, kad jūs esate gimė kovoti. Jūsų globėjas – Marsas, todėl net sunkiausiu metu jūsų širdyje tūno liepsninga dvasia. Todėl nepasiduokite. Uždekite fakelą ir judėkite toliau!

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Neleiskite savo užsispyrimui ir išdidumui valdyti jūsų, kol jūs išgyvenate sunkumus. Net stipriausiems ir labiausiai nepriklausomiems žmonėms kartais reikia pagalbos, ir tai yra normalu. Jūs turite puikią palaikymo sistemą, kuri tik ir laukia savo valandos. Viskas, ko iš jūsų reikia, – tik paprašyti jos pagalbos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galite manyti, kad dvi galvos yra geriau už vieną, tačiau tai ne visada tiesa. Kai jūs susiduriate su sunkumais, jūs instinktyviai norite atsidurti tarp žmonių ir ieškoti kartu su jais idealaus sprendimo. Tačiau daug skirtingų nuomonių sukelia konfliktus, todėl pasistenkite trumpam nuraminti savo protą ir įsiklausyti į tai, ką sufleruoja jums širdis. Svarbiausių atsakymų į esminius gyvenimo klausimus dažniausiai reikia ieškoti savo viduje.

IšeitisVĖŽYS

(06 22–07 22)

Netikite, kad jūsų pastatytos sienos apsaugos nuo audros. Iš tikrųjų, kai to sienų statinio viduje kyla konfliktas, jūs atsiduriate spąstuose.. Jeigu gyvenimas virsta nuolatine kova, laikas liautis trypčioti vietoje ir pradėti tyrinėti aplinkinį pasaulį. Nepatikėsite, bet atviras savo poreikių išsakymas padeda susikurti laimingą gyvenimą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Neleiskite savo šlovės ir sėkmės troškimui aptemdyti tai, kas tikrai svarbu šiame gyvenime, ypač kaip prasideda sunkusis periodas. Net drąsiausiems lyderiams prireikia poilsio ir ramybės, todėl, kai gyvenimas pasidaro nepakeliamas, skirkite sau laiko jėgoms atstatyti. Nuo pertraukos jūsų statusas tikrai nenukentės, ji tik padės jums atgauti pasitikėjimą savimi ir pozityvų požiūrį į ateitį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kai atrodo, kad pasaulis aplinkui skylinėja į atskiras dalis, iš tikrųjų taip nėra. Jūs sugaišote per daug laiko kiekvienai savo gyvenimo smulkmenai apmąstyti ir dabar kiekvieną diskomfortą suvokiate kaip pasaulio pabaigą. Kelis kartus giliai įkvėpkite ir minutėlei atsipalaiduokite. Viskas bus gerai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kartais geriausias būdas įveikti depresiją būna pasirūpinti savimi. Tikriausiai priežastis, kodėl jaučiate tokį nepasitikėjimą savimi, yra įprotis spręsti svetimas problemas, kad išsaugotumėte savo vidinę pusiausvyrą. Suraskite laiko savo asmeniniams poreikiams patenkinti. Prisiminkite, kad iš tuščio puodelio neįmanoma atsigerti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Atėjo laikas liautis slopinti savo emocijas. Verčiau išleiskite jas lauk! Kai tik pasidalysite savo jausmais su draugu ar artimuoju, jums palengvės. Ir kas žino, galbūt jūsų patikėtinis patars jums, kaip išeiti iš tamsos į šviesą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA