REKLAMA

Savaitės horoskopas (kovo 16–22 d.)

REKLAMA

Delčios savaitę reikės būti atidiems, kai susidursite su pinigais ir dokumentais. Viską kruopščiai tikrinkite, analizuokite, klauskite patarimo išmanančių asmenų. Santykiuose su antrąja puse klausimų bus daugiau nei atsakymų. Tik nenusiminkite per anksti, verčiau stebėkite partnerio reakciją ir leiskite jam veikti pirmam.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę likimas bus dosnus norintiems pradėti naują veiklą – jei ilgą laiką ką nors atidėliojote, dabar bus tikrai palankus metas susiimti. Vis dėlto, nereikėtų tikėtis greitų pokyčių – jei būsite kantrūs, tikrai gausite tai, ko esate nusipelnę. Antroje savaitės pusėje netikėtos naujienos gali priversti šiek tiek pakoreguoti savo planus, tačiau dėl to nuogąstauti tikrai nereikėtų – didelė tikimybė, kad visa tai jums bus tik į naudą.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Pajusite jėgų antplūdį, todėl atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti. Vis dėlto, žvaigždės pataria nepersistengti, nes labai greitai galite perdegti. Daugiau laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, pasvarstykite, ką galėtumėte pakeisti, kad kasdieniai darbai atimtų kiek įmanoma mažiau jėgų. Daugiau dėmesio skirkite vidinės ramybės paieškai, ieškokite būdų, kaip galėtumėte sumažinti patiriamą stresą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galite būti nepelnytai apkaltinti, tačiau pasistenkite į tai kuo ramiau reaguoti. Nesusipratimai labai greitai išsispręs, jei būsite ramūs ir išlaikysite šaltą protą. Dabar palanku pradėti naujus darbus, garsiai kalbėti apie savo sumanymus ar net ateities planus. Taip pat puikus metas užkasti karo kirvį – jei kurį laiką nesutarėte su savo artimaisiais, dabar žvaigždės pataria tai ištaisyti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite užvaldyti romantiškos nuotaikos, todėl skraidysite padebesiais. Dėl savo neatidumo galite privelti klaidų, tačiau aplinkiniai bus geranoriškai nusiteikę, ir tikrai padės jas ištaisyti. Apie romantiškas akimirkas šiuo periodu galėsite tik pasvajoti, tačiau netolimoje ateityje tikrai galite tikėtis malonių staigmenų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę žvaigždės jums žada malonius netikėtumus. Nors gali atrodyti, kad viskas einasi ne pagal planą, tačiau tikrai neverta nusiminti. Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti pernelyg detalaus planavimo – likimo paruoštos staigmenos gali viską sujaukti. Jei pradėtumėte skųstis suprastėjusia sveikata, nedelsdami kreipkitės į gydytoją – šiuo laikotarpiu organizmo siunčiamų signalų nevalia ignoruoti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų pastangos tikrai bus pastebėtos. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijo sunkaus darbo, todėl vertėtų pasiraitoti rankoves. Nesisielokite dėl nedidelių praradimų – už kiekvieną netektį likimas jums paruoš netikėtų dovanų. Dėl prastesnės jūsų nuotaikos gali nukentėti santykiai su aplinkiniais, todėl pasistenkite būti kiek įmanoma pozityvesni – kad ir kokie dideli būtų jūsų rūpesčiai, labai greitai šios naštos galėsite atsikratyti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Žvaigždės žada itin palankų metą keliautojams. Jei planuojate išvykti, žvaigždės dabar tam bus kaip niekad palankios. Turėsite progų susipažinti su įdomiais žmonėmis, su kuriais palaikysite ryšį ir tolimoje aplinkoje. Taip pat palankus metas planuoti keliones, aplankyti seniai matytus bičiulius ar giminaičius, daugiau laiko skirti savo pomėgiams, ir t.t. Nenusiminkite, jei ne viskas eisis taip, kaip suplanavote – viso to rezultatas gali būti tikrai džiuginantis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA