REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Balandis – šilumos ir žydėjimo visose gyvenimo sferose mėnuo. Deja, daugumai Zodiako ženklų teks stebėti bundančio pavasario grožybes pro savo namų langą.

Koronaviruso pandemija suteiks visiems galimybę atsigręžti į savo vidinį pasaulį ir užsiimti saviugda. Būtų tiesiog nedovanotina nepasinaudoti tokia proga.

Visiems Zodiako ženklams patartina atidžiai rūpintis savo sveikata, asmenine higiena, sąmoningai stiprinti imuninę sistemą ir kuo daugiau judėti bei sportuoti.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

2020 metų balandį Avinui teks daugiau jėgų nei iki šiol išeikvoti darbui, bet pastangos nenueis veltui. Jis turės galimybę padaryti tokį karjeros šuolį, apie kokį net nesvajojo.

Gali kilti nedideli konfliktai dėl profesinių klausimų, todėl Avinui derėtų nesikarščiuoti, bet ramiai, įtikinamai išdėstyti savo argumentus tais atvejais, kai jis bus visiškai tikras dėl savo teisumo. Vadovybė įvertins jo kvalifikaciją ir organizacinius sugebėjimus.

Ir asmeniniam gyvenime Avino laukia nemažos problemos – barniai dėl mažmožių gali tapti rimtų nesutarimų su antrąja puse priežastimi. Kad situacija nepablogėtų, prireiks savitvardos ir kantrybės.

Vienišo Avino lauks internetinės pažintys su įdomiais žmonėmis, galimas meilės romanas.

Sunegalavęs Avinas turėtų nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją, nes bet kokia savigyda gali turėti liūdnų pasekmių.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2020 metų balandžio mėnesį gerų naujienų sulauks tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nerimavo dėl savo sveikatos. Pavasario viduryje Jautis gaus įdomų pasiūlymą dėl darbo iš savo draugo. Jam nereikia nieko bijoti. Naujas kolektyvas ir vadovai sutiktų jį maloniai, o atlyginimas pradžiugintų.

Asmeniniame gyvenime Jaučiui patartina padaryti pertrauką ir išnagrinėti savo santykius su antrąja puse, padaryti naudingas išvadas ir sudėti viską į tinkamas lentynėles. Idealus variantas – praleisti kuo daugiau laiko vienumoje, bendraujant su draugais internetiniu būdu. Poilsis nuo partnerio išeis tik į naudą.

20020 metų balandis – geriausia laikas generaliniam tvarkymui savo gyvenamose patalpose. Galima perdažyti sienas, atsikratyti seno šlamšto, atnaujinti baldus.

Dvyniai

DVYNIAI

(05 21–06 21)

2020 metų balandis primins Dvyniams, kad pradėti viską nuo nulio yra labai sunku, bet jeigu jie dabar nepadarys to, tai vėliau bus dar sudėtingiau. Pavasario viduryje jie gali išdrįsti kreiptis į vadovus dėl darbo sąlygų pagerinimo arba svarstyti, kaip pakeisti prastą darbą į įdomesnį ir geriau apmokamą.

Dvyniams patartina neatsisakyti jokių pasitaikiusių progų padirbėti papildomai ar imtis naujų užduočių, mat ateityje jų laukia finansinės problemos.

Asmeniniame gyvenime prasidės stagnacijos periodas. Šeimyniniai santykiai bus vienodi, nuobodūs, rutininiai. O vienišų Dvynių laukia tik lengvas, nieko gero nežadantis flirtas.

Net lengvai sunegalavę balandžio mėnesį Dvyniai turėtų kreiptis į medikus, kad susirgimas nepereitų į sunkią formą.

VėžysVĖŽYS

(06 22–07 22)

Balandžio mėnesį Vėžys supras, kokie brangūs jam artimieji ir draugai, stengsis pagal galimybes skirti jiems kuo daugiau dėmesio. Susituokę šio ženklo atstovai sureguliuos savo santykius su antrąja puse, o vieniši turės šansą surasti savo gyvenimo meilę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA