REKLAMA

Astrologinė savaitės prognozė

REKLAMA

Šiuo nelengvu visam pasauliui metu vis tiek norime norime žinoti, kas mūsų laukia artimiausiomis dienomis. Gal kažkas gero?

AVINAS

Šią savaitę daugės ūpo kurti, dirbti, mylėti. Nors aplinkybės ribos jūsų polėkį, jūs visgi būsite linkę rizikuoti, persidirbti. Galite pakenkti savo ar kažkieno kito sveikatai. Arba viskas vyks lyg ir sklandžiai, tačiau įvykiai už jūsų namų durų veiks ir jūsų bei šeimos narių situaciją. Nerimausite dėl numatomo nuostolio. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Į savaitės pabaigą galite sulaukti aktualios žinios iš toli. Galvosite apie politines, globalines problemas. Pravartu pasilepinti gardžiu maistu, atsipalaiduoti.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite kūrybingi, azartiški. Galite neatsispirti rizikingai meilės avantiūrai ar kitokiai pagundai. Eibių gali prikrėsti ir jūsų atžalos. Nutrūktgalviškumas nepasiteisins tose situacijose, kuriose galima susižeisti, užsikrėsti. Reikia ypač saugotis avarijų, ugnies. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti. Artėjant savaitgaliui tikėtini įdomūs įvykiai, gal net likimo posūkiai. Regis, su nerimu seksite naujienas iš užsienio, jei ten yra įstrigusių artimų žmonių. Internetu gausite pasveikinimų, o gal ir dovanų.

REKLAMA

DVYNIAI

Šiuo metu iš darbdavio ar verslo partnerio galite gauti pasiūlymą/pastabą. Visgi daugiausiai teks rūpintis paprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, šeima. Galimos buitinės traumos, materialinė žala. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau nepatiko. Neblogai seksis lavinti kūrybinius gebėjimus. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Pavasaris skatins mėgautis įvairiais džiaugsmais, todėl bet kokie ribojimai ypač slėgs, norėsis rizikuoti. Tai išties pavojinga.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje seksis įvairaus pobūdžio informacinė veikla. Pasinaudoję gauta informacija, galite lengviau susidoroti su asmenine problema. Regis, džiaugsitės, jei niekur nereikia eiti iš namų ir neprivalote kontaktuoti su reikliais, valdingais asmenimis. Buities darbai, rami protinė veikla bus labiausiai priimtini. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai. Savaitgalį labiau susidomėsite savo išvaizda, stiliumi. Jei gerai jausitės, be veiklos nesėdėsite. Galbūt suksitės prie puodų, o gal užsiimsite protine veikla, kūryba.

LIŪTAS

Šią savaitę jums ramybės neduos svetimos nuodėmės ir naudos, todėl emocijos banguos. Gausite daug aktualios informacijos, aktyviai bendrausite socialiniuose tinkluose. Visgi jūsų iškalba, komentarai ne visiems patiks. Jei teiksite interviu, rašysite straipsnį ar pan., sulauksite kritikos. Saugokitės neprognozuojamų situacijų, agresyvių asmenų. Reikėtų atsargiau elgtis su elektra, kompiuteriais, kita technika. Savaitgalį mielai užsiimsite bendra veikla su vaikais. Derėtų vengti rizikingų nuotykių, saugotis infekcijų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje prabus gyvenimo džiaugsmas, meilės troškulys. Gali kilti noras rizikuoti. Saugokitės traumų, būkite atsargūs ir kitų žmonių atžvilgiu. Regis, rūpės verslo planai, finansiniai klausimai. Galbūt kažką planuojate įsigyti, kuriate rimtus projektus ar darote tyrimus. Pasistenkite susirinkti išsamią informaciją. Galite būti nervingi, galbūt dėl kitų žmonių neatsakingo elgesio, būtinybės šalinti techninius gedimus ar dėl informacijos iš žiniasklaidos, giminių ir kt. Velykas stengsitės švęsti ir neliūdėti. Visgi įtampos nestigs.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA