REKLAMA

Kaip įsimylėję elgiasi Zodiako ženklai

REKLAMA

Astrologė Lilija Banaitienė atskleidė paslaptį, kad įsimylėję Zodiako ženklai elgiasi skirtingai. Paskaitykite ir sužinosite, kas būdinga jūsų Zodiako ženklui!

AVINAS

Avino ženklo atstovai tiek vyrai, tiek moterys yra užkariautojai, padėties ir santykių šeimininkai. Jiems egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio. Juos valdo Marsas, kuris dovanoja aistrą. Dėl šios priežasties labai lengva atpažinti, kai jie yra įsimylėję. Jie nuolat skambina, rašo, komentuoja jūsų nuotraukas, o jūsų nenoras su juo susitikti, dar labiau kaitina jį ir skatina aktyvesnį bendravimą su jumis. Deja, kai tarpusavio santykiuose atsiranda daugiau erdvės reikėtų susimąstyti, nes tai rodo, kad jausmai pradėjo šalti.

JAUTIS

Santykiai turi vystytis ramiai ir lėtai. Jų negalima skubinti – viską sugadinsite. Tikrosios meilės Jautis ieško labai ilgai, o sutikęs nepaleidžia. Didelės romantikos iš Jaučio tikėtis nereikia, jo meilę atpažinsite iš globos ir rūpesčio. O meilės dydį galite įvertinti pagal dovanų kainą. Jei esate praktiški ir išmintingi, turite jam parodyti savo dėkingumą. Vėstančius jausmus atpažinsite kai jis nustos jus lepinti dovanomis.

REKLAMA

DVYNIAI

Vyras Dvynys negali atsispirti gražiai moteriai. Tačiau pamatęs dar gražesnę, pamiršta jau turimą. Jis turi tokį stiprų šarmą, kad moterys negali jo pamiršti. Vyrams su Dvynių ženklo moterimis niekada nebus nuobodu: kiekvieną dieną jos bus vis kitokios. Dvynius valdo Merkurijus todėl jiems labai patinka daug kalbėtis. Pašnekovas turi daug žinoti, kvieskite juos į parodas, galerijas, nauja informacija juos užveda. Dvynių susidomėjimas pradeda nykti, kai pramogos iškeičiamos į gulėjimą ant sofos.

VĖŽYS

Vienas netinkamas žodis gali užgesinti Vėžio meilę. Nesitikėkite, kad jis pirmas pakvies jus kavos ar į kiną, nes bijos jums sutrukdyti ar sukelti nepatogumų. Tačiau jeigu būsite akylesni pastebėsite, kad jis atsiranda prieš jus pačiu reikalingiausiu momentu, kai jums reikalinga pagalba. Tik nereikalaukite iš jo daugiau, negu jis gali. Pamatęs, kad to ko norite negali suteikti, tyliai pasitrauks.

LIŪTAS

Jeigu pradėsite draugystę su Liūtu, kurį valdo Saulė susitaikykite su tuo, kad privalėsite leisti jam dominuoti. Įsimylėję Liūtai labai rūpinasi aplinkinių nuomone, todėl stengsis jus supažindinti su savo draugais ir giminėmis. Vesis į vakarėlius, kad pasididžiuotų, pasižymės karališku dosnumu. Kai dosnumas pradės mažėti, verta susimąstyti- jausmai pradėjo šalti.

MERGELĖ

Jausmų srityje šio ženklo atstovai pasižymi drovumu, santūrumu. Įsimylėję jie tampa dar pedantiškesni, gali kelias valandas svarstyti, kur pakviesti jus vakarienės. Jie norės jus labai gerai pažinti: pradedant vaikyste, baigiant kaip leidžiate laisvalaikį. Kadangi ženklą valdo Merkurijus, todėl jiems labai svarbu, kad būtute protingas pašnekovas.

SVARSTYKLĖS

Šį ženklą valdo Venera, todėl tai neparastai seksualus ženklas. Tačiau ir čia joms turi būti estetika ir harmonija, jos visada įsimylėjimo būsenoje. Tapti aistros objektu irgi nesunku. Kad Svarstyklės įsimylėję lengva pastebėti, tada jos tampa rimtos, patiki jums savo gyvenimo paslaptis, nors kartais ir išgalvotas. Klausykite ką kalba Svarstyklės apie ateitį, jeigu jų vizijoje yra jums vietos reiškia jus tikrai myli.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA