REKLAMA

Astrologinė prognozė savaitei

REKLAMA

Kaip seksis darbai ir rūpesčiai šią savaitę, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

Šią savaitę teks imtis darbų, aiškintis verslo reikalus ir pan. Tai jums leis išbandyti savo jėgas arba patobulinti nuotolinį darbą, tačiau geram rezultatui prireiks realių veiksmų ir bendradarbiavimo. Pastarojo kol kas stinga, ir kažkas gali nepritarti tam, ko siekiate. Regis, domėsitės nekilnojamojo turto rinka. Gali būti, kad internetu užsisakysite prekių arba patys prekiausite, reklamuosite. Regis, būsite linkę imtis praktinės veiklos sodyboje, ūkyje. Savaitgalį nerimo sukels gauta informacija, žinia iš giminaičio ar kt.

JAUTIS

Savaitės pradžioje bus nelengva, jei studijuojate ir tenka ruoštis egzaminui, rašyti mokslinį darbą ar pan. Galimi išgyvenimai dėl nesipildančių lūkesčių, pakrikusių ateities planų arba dėl sveikatos problemos. Nuo savaitės vidurio, prasidedant jaunačiai, daugės energijos ir originalumo. Kita vertus, jūsų arba jūsų vaikų elgesys gali būti rizikingas. Pasisaugokite traumų, ugnies, nežiopsokite kelyje. Savaitgalį galite išleisti daug pinigų, priimti netikėtą finansinį sprendimą arba kitus nustebinti ekscentrišku elgesiu.

REKLAMA

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jums seksis daryti įspūdį tiems, kurie jus girdi, skaito. Vis dėlto turite būti labai apdairūs, nes atsiras norinčiųjų pasinaudoti jūsų patiklumu, patirties stoka ar pan. Nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys, ypač jei jos susijusios su finansiniais reikalais. Nuo savaitės vidurio galite turėti reikalų su ligoninėmis, ligoniais, labdara, socialinėmis institucijomis. Kils minčių, planų, susijusių su rizikingais verslo manevrais. Kai kurias pagundas naudingiau būtų įveikti. Saugokitės infekcijų, alergijų, nuostolių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jums teks tvarkyti darbo reikalus, užbaigti rašto darbus ar kt. Gana aiškiai žinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato ir trukdymų, tam tikro priešiškumo. Gali būti pareikalauta atsakomybės, atsiskaitymų. Kažkas tik ir taikysis pakišti jums koją. Prasidėjus jaunačiai, nuo ketvirtadienio augs noras bendrauti, virtualioje erdvėje tapsite atviresni, ieškosite bendraminčių. Gali nuskambėti įdomių pasiūlymų. Savaitgalį pravartu patinginiauti, pailsėti. Itin saugokite sveikatą.

LIŪTAS

Šią savaitę tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Regis, globalūs įvykiai, konkurencija darbe, politikoje, su užsieniu, studijomis susiję reikalai pradės labai varginti ir blogai veikti savijautą. Ketvirtadienį prasidedanti jaunatis gali užfiksuoti jūsų būseną ir situaciją, todėl stenkitės būti pozityvūs, venkite neatsakingos rizikos. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitgalį būsite linkę bendrauti, susirašinėti. Galite patirti netikėtumų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje turbūt neišvengsite finansinių rūpesčių. Būkite kuo atsargesni su materialinėmis vertybėmis, nesugadinkite. Venkite aplaidumo, jei teks spręsti supainiotą reikalą, ruošti ar nagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Nuostolį galite patirti įsivėlę į spontanišką avantiūrą, pažeidę taisyklę. Pravartu virtualioje erdvėje ieškoti informacijos, rašyti publikacijas, mokslinius darbus, mokytis, domėtis įstatymais ir pan. Ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų. Savaitgalį nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA