REKLAMA

Gegužės mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Gegužės mėnuo bus nelengvas šeimyninių ir dalykinių santykių išbandymo metas. Tie ryšiai, kurie atlaikys visus pavasario sunkumus ir rūpesčius, pasižymės tvirtumu ir ilgalaikiškumu. Mėnuo bus nelengvas visiems, įspėja žymus astrologas Pavelas Globa. Įžymybėms ir vadovaujančius postus užimantiems žmonėms teks įrodinėti savo sugebėjimus būti lyderiais ir mokytis iš savo klaidų.

Bandymai permesti atsakomybę ir finansinius rūpesčius kitiems sukels pasipiktinimą ir protestus.

Nuo gegužės 9 iki 30 dienos, kaip perspėja Pavelas Globa, nepatartina imti jokių paskolų, pirkti nekilnojamojo turto ar labai brangių daiktų į kreditą, skolinti pinigų. 

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Gegužės 1–12 dienos gali būti ypač sudėtingos tiems, kurie gimė balandžio 8–12 dienomis. Mėnesio pradžioje svarbu nepervargti ir racionaliai paskirstyti savo jėgas per visą dieną.

Kovo mėnesį gimę Avino ženklo atstovai galės viską suspėti, jei parodys ypatingą aktyvumą gegužės 7–22 dienomis. Negalima pasikliauti vien tik „geru horoskopu“, reikia ir paplušėti dėl savo sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Avinams, gimusiems balandžio 13–19 d., reikės tris kartu pagalvoti ir tik po to tarti savo žodį, ypač paskutinę mėnesio dekadą.

Gimusiems balandžio 13–16 d. neverta kurti planų, nes jie vis tiek galės bet kuriuo momentu pasikeisti.

Avinams patartina saugoti kraujagysles, ypač galvos, vengti intelektualinio ir emocinio pervargimo, atsargiai naudotis elektros prietaisais, nežaisti su fejerverkais ir kitais daiktais, galinčiais lengvai užsidegti ar sprogti.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Gegužės mėnesį Jaučiui bus būdingas gyvybinių jėgų antplūdis ir vidinio „Aš“ suaktyvėjimas, noras sparčiai judėti į priekį septynmyliais žingsniais. Tai padės jam įveikti bet kokius sunkumus. Tačiau reikia nepamiršti, kad „audrą ir veržimąsi“ greitai pakeičia pervargimas, lėtinių ligų paūmėjimas ir kiti nemalonūs reiškiniai.

Jaučio laukia perspektyvios pažintys, įdomios išvykos ir naujos idėjos, tik reikės atsiminti, kad gegužės 1–22 dienomis vykusios derybos turės būti pratęstos ir tik tada bus priimti vienokie ar kitokie galutiniai sprendimai. Be pratęsimų gali pasibaigti tik gegužės 16–21 dienomis vyksiančios derybos.

Jautis galės pasinaudoti „teise suklysti“ ir imtis tokių veiksmų, kuriems negalėjo pasiryžti ilgą laiką. Jeigu tada viskas klostysis puikiai, vadinasi, pavyko surasti teisingą sprendimą. Jeigu reikalai strigs, vadinasi, neverta jais užsiimti artimiausiais metais.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai gegužės mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą į gerą ir net suteikti jam egzotiškų atspalvių.

Neverta karštligiškai demonstruoti aktyvumo, nes jiems vis tiek nepavyks laiku susidoroti su visais susikaupusiais darbais . Geriau daryti viską per daug neskubant.

Gegužės gale Dvyniai atsidurs „rizikos zonoje‘. Jų tyko dezorientacija, painiava, sumaištis, prarandamos savo ambicijų realizavimo galimybės.

Šiuo sunkiu periodu reikės pasistengti suvokti, kad realybė neprivalo būti tokia, kokią ją įsivaizdavote. Galbūt kai kuriuose dalykuose patekote į aklavietę

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA