REKLAMA

Astrologinė prognozė savaitei

REKLAMA

Kokia savaitė numatoma jūsų Zodiako ženklui, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

Šią savaitę teks pasiraitoti rankoves ūkio darbams. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams. Nors išoriškai galite atrodyti ramūs, jūsų viduje kunkuliuos nerimo versmė. Tai gali būti reakcija į tebetvyrančią įtampą aplinkui. Nesielkite impulsyviai, spontaniškai. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti. Saugokite vaikus. Savaitgalį taip pat nederėtų ieškoti nuotykių. Tikriausiai daug dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui arba naminiams augintiniams.

JAUTIS

Savaitės pradžioje savo pastangomis galite šiek tiek užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Galite spręsti klausimą dėl stambaus pirkinio. Regis, aktyviai bendrausite, susirašinėsite su giminaičiais, senais bičiuliais. Galbūt jie kreipsis į jus patarimo. Kaupkite įvairią informaciją – ji gali labai praversti. Pasistenkite nekoncentruoti savyje pykčio ir nedramatizuoti, jei kažkas klostosi ne taip, kaip planavote. Atidėkite įstrigusius reikalus ir skirkite dėmesio šeimai. Savaitgalis žada meilės arba virtualių/realių dovanų.

REKLAMA

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite pajusti nuovargį, negalavimą arba teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, apleistu reikalu ir pan. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu ar pan. Artimo žmogaus pasiūlymas gali būti vertas dėmesio, tačiau jūs galite to nesuprasti arba atmesti iš užsispyrimo. Saugokitės infekcijų. Savaitgalis gali būti šeimyniškas, jaukus. Jeigu oras vilios į gamtą, tuomet labiau džiaugsis tie, kurie turi sodą, sodybą arba gyvena kaime, užmiestyje.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje norint pasiekti tikslą, gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą. Jums atrodys, kad nespėjate atlikti kai kurių darbų arba nelabai sekasi, susiduriate su kliūtimis. Tereikia pozityvumo ir nepabijoti kreiptis pagalbos į draugiškus asmenis. Nesivelkite į intrigas ir stabilumo nekeiskite į abejotinas perspektyvas. Savaitgalį daug bendrausite telefonu ir kitais būdais, susirašinėsite. Regis, sugebėsite džiaugtis smulkmenomis ir suteikti gerų įspūdžių aplinkiniams.

LIŪTAS

Ši savaitė gali būti produktyvi. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, tačiau nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Saugokitės infekcijų. Šiuo metu naudingiau būtų patylėti ir užimti stebėtojo poziciją. Stenkitės kitiems neprimesti savo norų bei principų. Savaitgalį sunku bus išvengti konfliktų su artimaisiais ir kituose santykiuose. Paisykite kitos pusės interesų ir situacija pagerės. Seksis užsiimti protine veikla, kurti jaukumą savo aplinkoje.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę tvarkyti rimtus reikalus. Jeigu aktualu, internetu pabendraukite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Kontroliuokite vaikus, kad šie neprikrėstų eibių. Problemų gali kilti, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Privalote orientuotis situacijoje. Savaitgalį gali atsirasti galimybių pagerinti situaciją, susijusią su vaikais, meile. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais ir saugokitės infekcijų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikėtinas intelektinis pakilimas, augantis noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Galbūt internetu teks aktyviau bendrauti su dėstytojais, mokslininkais, politikais ar užsieniečiais. Tikėtinas tam tikras psichologinis išbandymas. Galbūt nerimausite dėl materialinės padėties, santykių šeimoje arba dėl artimo žmogaus perspektyvų. Pasisaugokite vagių, sukčių, infekcijų. Savaitgalį trokšite intymumo, ramybės. Jeigu įmanoma, palepinkite save poilsiu ir ramybe.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA