REKLAMA

Kaip susigrąžinti buvusį partnerį – pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Visi mes esame žmonės, vadinasi, galime klysti. Kaip ištaisyti klaidas, kurios išardė santykius? Atsakymą sužinosite pagal partnerio Zodiako ženklą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nesigėdykite atsiprašinėti Avino, kitaip jis greitai susiras naują žmogų ir užmegs ryšį su juo. Būkite sąžiningi, pripažinkite savo klaidą ir įtikinkite jį, kad tai daugiau nepasikartos. Jūsų atsiprašymas pamalonins jo Ego. Jeigu jūs tesėsite savo pažadus, jis tai įvertins.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jautis yra labiausiai užsispyręs Zodiako ženklas. Jums nelieka nieko kito, kaip nusileisti ir pripažinti, kad jis buvo teisus. Tegul jam atrodo, kad jis dominuoja šioje situacijoje. Tai sustiprins jo pasitikėjimą savimi, tada jis pajus palengvėjimą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jie būtinai priims jūsų atsiprašymą, jeigu jis bus įdomus ir sąmojingas. Tik neįkyrėkite jiems savo skambučiais, Dvyniai to nepakęs. Būkite išradingi, nesigėdykite parodyti jiems, kaip smarkiai jais rūpinatės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys – atkaklus ir aikštingas individas, todėl jums reikės pasisemti kantrybės. Romantiški dėmesio ženklai pamažu ištirpdys jo širdį ir įrodys jam, kad jis iš tikrųjų yra jums svarbus. Demonstruokite jam savo meilę, atidžiai klausykitės ir sutikite su viskuo, ką jis pasakys.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Visiems žinoma, kad Liūtas mėgsta pataikavimą ir komplimentus. Parodykite jam, kad suvokėte savo klaidas ir nuoširdžiai dėl jų gailitės. Padarykite viską, kad jis suprastų, jog esate tikrai verti jo meilės. Tai neužims daug laiko – svarbiausia jam parodyti, jog darote viską, kad jį susigrąžintumėte.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kad susigrąžintumėte Mergelę, teks elgtis labai padoriai. Demonstruokite geras manieras visur, kur tik atsidursite. Negadinkite jai nuotaikos, būkite mandagūs. Ji mėgsta tikslius, logiškus paaiškinimus. Turite kartu išanalizuoti situaciją ir pasistengti surasti bendra sprendimą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jos mėgsta dėmesį, todėl būkite kartu su jomis ir žarstykite komplimentus. Svarstyklės be abejonės priims atsiprašymus, kurie bus tikrai nuoširdūs. Tada jos supras, kad rūpinatės jomis ir daugiau nekartosite tokios klaidos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui patinka netikėtos ir spontaniškos situacijos. Veiksmai jam svarbesni už žodžius, todėl būkite kūrybingi. Turite įtikinti jį, kad daugiau nenusižengsite. Nusiteikite tam sugaišti šiek tiek laiko, nes Skorpionas nėra iš tų, kurie lengvai atleidžia.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio susigrąžinimo procesas turi vykti pamažu, žingsnis po žingsnio. Iš pradžių pasiūlykite jam bendrauti draugiškai. Šio Zodiako ženklo atstovai garsėja savo nevaržomu ir komunikabiliu charakteriu. Paprastas būdas susigrąžinti Šaulį – paveikti jį per jo draugus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Su Ožiaragiu turite būti visiškai atviri ir sąžiningi, nes jis iškart pajunta melą. Jeigu gailitės dėl savo klaidos ir norite viską ištaisyti, padėkite tam kuo daugiau pastangų, nes Ožiaragis atidžiai seks kiekvieną jūsų veiksmą. Ožiaragis – labai rimtas Zodiako ženklas, todėl net nebandykite paversti juokais to, kas tarp jūsų įvyko.

REKLAMA