REKLAMA

Kai baugina ateitis – priminkite sau apie dabartį

REKLAMA

Kas iš mūsų nesijaudina dėl ateities, nesinervina dėl galimų įvykių, kurių dažniausiai niekada nebūna? Kai kitą kartą jus ims atakuoti įkyrios mintys, prisiminkite, kad nė vienam žmogui pasaulyje nelemta tiksliai nuspėti, kas bus rytoj.

Neįmanoma priimti 100 proc. teisingo sprendimo, žengti 100 proc. tinkamo žingsnio. Lieka vienintelė išeitis – įsiklausyti, ką liepia širdis. Reikia rinktis tą kelią, kuris gali jus padaryti laimingesnį. O kelias, kurį laikote saugiausiu, gali pasirodyti labai pavojingas ir pražūtingas.

Numatyti viską iki smulkmenų, neįmanoma. Kad ir kaip kruopščiai apsvarstytumėte visus galimus būsimų įvykių variantus, vis tiek neatspėsite, nes bus ne tai, ko norite, o tai, kas turi įvykti.

Intuicija šiuo atveju geriau informuota už visas jūsų formules ir matematines prognozes. Tiesa, jei priimsite intuicijos pasufleruotą sprendimą, irgi nervinsitės ne mažiau.

Kai gąsdina ateitis, priminkite sau, kad vienintelis dalykas, kurį tikrai galite kontroliuoti, yra dabartis. Čia ir dabar. Būtent šiandien jūs galite padaryti teisingą pasirinkimą, kad padidintumėte savo sėkmės šansus rytoj. Būtent šiandien jūs galite žengti nedidelius žingsnius, kad pasiektumėte savo tikslus ateityje.

REKLAMA

Būtent šiandien galite skirti 20–30 minučių mokymuisi ko nors naujo, kas galėtų praversti po kelių mėnesių ar metų. Jūsų šiandieninės pastangos neprapuls veltui. Jos duos dešimteriopos naudos. Tik reikia būti nuosekliems.

Investuokite savo energiją į tai, ko siekiate. Neatidėliokite rytdienai, neišgalvokite tūkstančių atsikalbinėjimų, neabejokite, o pradėkite veikti jau šiandien – čia ir dabar.

Jūs negalite laukti rytojaus, kad pradėtumėte tai, ką turėjote pradėti dar vakar.

Kai jus gąsdina ateitis – peržvelkite savo praeitį. Taip, jūs pridarėte daug klaidų ir išgyvenote dešimtis nesėkmių ir kritimų. Bet svarbiausia – jūs atsilaikėte! Jūs išgyvenote! Praradote artimus žmones, bet išgyvenote. Absoliučiai viską, ką teko patirti praeityje, jūs išgyvenote. Vadinasi, ir šiandien turite tai, kas padės jums išgyventi ateityje.

Po visų bėdų ir likimo smūgių, kuriuos patyrėte iki šio momento, jums neturi likti jokių abejonių, kad ko nors neįveiksite ateityje.

Žinoma, nereikia tikėtis blogiausio. Nereikia bijoti to, kas laukia už posūkio. Iš tikrųjų ten gali būti kažkas neįtikėtino, apie ką net nedrįstumėte svajoti. Jei bijosite nežengsite nė žingsnio. Taip ir nesužinosite, kiek visko galėjote pasiekti ir atrasti sau. Štai kodėl reikia eiti toliau. Prisiminkite tai ir niekada nepasiduokite.

Kai jus baugina ateitis, pagalvokite apie tai, kad esate ne vieninteliai, patiriantys tokius jausmus. Niekas nežino, kas įvyks po 5 minučių, nekalbant apie tolimesnę ateitį. Net žmonės, kurie atrodo pasitikintys savimi ir žinantys viską, kartkartėmis abejoja, ar eina teisingu keliu, ar gerą variantą pasirinko.

Tik socialiniuose tinkluose visi atrodo sėkmingi nugalėtojai. Realybėje yra viskas kitaip. Ir tie žmonės iš fotografijų iš tikrųjų nėra taip smarkiai išsiveržę į priekį, kaip jums atrodo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA