REKLAMA

Savaitės horoskopas (gegužės 4–10 d.)

REKLAMA

Gegužės pradžia – idealus metas buitinėms problemoms spręsti. Susitvarkykite namus, išmeskite seną šlamštą, atnaujinkite savo artimiausią aplinką. Tada gyvenimas pasidarys gražesnis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėsite pokyčių. Nors šiuo laikotarpiu atrodys, kad viskas stovi savo vietoje, ir net didelės pastangos nepadeda pasiekti pageidaujamų rezultatų, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų pastangos neatsiperka, nenukabinkite nosies, ir tęskite tai, ką pradėjote.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Turėsite progų pabaigti seniai pradėtus darbus – šiuo laikotarpiu tą atlikti bus tikrai labai paprasta. Sulauksite aplinkinių žmonių pagalbos, ir atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta. Nors gali kilti pagundų pradėti naujus projektus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Galite sulaukti pasiūlymo, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys labai patrauklūs, tačiau vėliau paaiškės, kad be reikalo tuo susigundėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus pirmiausia gerai pagalvokite, ar jie jums bus tikrai naudingi.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pasinersite į apmąstymus, ką galėtumėte pakeisti, kad dabartinė situacija būtų kiek įmanoma labiau džiuginti. Gali būti, kad labai greitai ryšitės kardinaliems pokyčiams, kurie ir gąsdins, ir džiugins. Žvaigždės pataria nepriimti pernelyg skubotų sprendimų: visuomet pagalvokite, koks yra galimas jūsų veiksmų atoveiksmis, ir numatykite ne tik teigiamą, bet taip pat ir neigiamą scenarijų. Pokyčiai yra tiesiog neišvengiami, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kokį jie turės poveikį jūsų netolimai ateičiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nenuvertinkite savo galimybių: šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai nemažai iššūkių, tačiau baimindamiesi dėl nesėkmių galite juos atmesti. Vis dėlto, vertėtų nepamiršti, kad jūs patys esate savo likimo kalviai, todėl pagalvokite, kokius privalumus jums gali suteikti naujos galimybės.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jei kurį laiką darbai atrodė pernelyg slegiantys, dabar turėsite progų nuo jų pailsėti, ir pasisemti naujų jėgų. Jei tektų susidurti su iš pažiūros neįveikiamomis užduotimis, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos: jie tikrai bus nusiteikę jums pagelbėti, o kartu galėsite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kurį laiką ramybės nedavė nesutarimai šeimoje, tačiau panašu, kad jie liks užmarštyje. Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus ir vengti intrigų, nes tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų ateičiai. Jus gali pasiekti nemaloni žinia, tačiau reaguokite kiek įmanoma ramiau, ir nesistenkite niekam pakenkti. Jau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas ramesniu laikotarpiu, tačiau kol kas bandykite rasti vidinę pusiausvyrą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nors atrodys, kad ne viskas einasi pagal planą, tačiau tikrai neverta dėl to nerimauti. Vėliau gali pasirodyti, kad viskas buvo tik į naudą, todėl nereikėtų sielotis, jei įvykiai pakryps nenumatyta linkme. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nieko neplanuoti: net ir kruopščiai apgalvoti planai paprasčiausiai gali būti pernelyg sunkiai įgyvendinami. Plaukite pasroviui, ir jus gyvenimo srovė nuneš būtent ten, kur ir turėtumėte būti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA