REKLAMA

Savaitės horoskopas (gegužės 11–17 d.)

REKLAMA

Šią gegužės savaitę stenkitės neužsiversti sau ant pečių papildomos naštos. Venkite nebūtinų pirkinių ir sunkaus maisto. Bet koks persivalgymas lengviau augins antsvorį, o spontaniškai įsigytos prekės pasirodys netinkamos, nekokybiškos ar nenaudingos. Būkite lengvi!

AVINAS

(03 21–04 20)

Atrodys, kad niekaip nepavyksta pabaigti pradėtų darbų, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir pagalvoti, ką galėtumėte daryti kitaip. Net ir trumpa pertrauka gali padėti į situaciją pažvelgti visai kitomis akimis, todėl nepersistenkite, ir neužsibrėžkite visus darbus atlikti tuojau pat. Jei pajusite jėgų trūkumą ar tiesiog norėsite nuleisti rankas, šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir į darbus galėsite kibti su visai kitu nusiteikimu.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria vengti bendravimo su įtartinais asmenimis bei svaigalų vartojimo, nes tai gali prišaukti nelaimę. Asmeniniame gyvenime jokių pokyčių nenusimato – jei esate įsipareigoję, gali imti slėgti rutina, todėl raskite būdų, kaip galėtumėte tą pakeisti. Jei savo antrosios pusės vis dar nesate sutikę, jau labai greitai žvaigždės žada malonias staigmenas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėsite galimybę šiek tiek praskaidrinti savo kasdienybę – malonūs netikėtumai užkirs kelią niūrioms mintims, todėl ir vėl atrasite gyvenimo džiaugsmą. Žvaigždės žada nemažai tobulėjimo galimybių, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti. Greitu metu tam galite nebeturėti pakankamai laiko, todėl pasinaudokite šia žvaigždžių dovana.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jei problemų sprendimas atrodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti patarimo: objektyvus žvilgsnis net ir pačias sudėtingiausias situacijas gali paversti kur kas paprasčiau išsprendžiamomis. Draugai ir artimieji bus nusiteikę jums padėti, todėl prireikus pagalbos drąsiai į juos kreipkitės. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tą geriausia bent laikinai atidėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį, ir kibkite į darbus!

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tą geriausia bent laikinai atidėti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima, ir šiuo metu tą įgyvendinti nebus labai sudėtinga. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimui galite sugaišti kur kas mažiau laiko nei esate įpratę. Tai bus tik į naudą – turėsite galimybę skirti laiko kur kas malonesnei veiklai, ir taip pat dėmesiu nudžiuginsite savo artimuosius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA