REKLAMA

Kurie Zodiako ženklai dažniausiai būna neištikimi?

REKLAMA

Sakoma, kad monogamija jau atgyveno. Astrologai patvirtina šį teiginį.

Dar daugiau, jie nurodo Zodiako ženklus, kurie dažniau už kitus išduoda savo antrąsias puses.

Ištikimiausiu astrologai laiko OŽIARAGĮ. Šio ženklo atstovai skiria daug dėmesio savo partnerėms, jų prioritetus iškelia aukščiau už savuosius. Jie būna labai jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Ožiaragis – tiesus ir teisingas. Jis mėgsta pastovumą. Ožiaragio neištikimybė – retas reiškinys. Dažniausiai tai įvyksta netyčia, paskui jie dėl to smarkiai gailisi.

O neištikimiausių Zodiako ženklų sąrašas didėjančia seka atrodo taip:

6. Šaulys,

REKLAMA

5. Svarstyklės,

4. Mergelė,

3. Avinas,

2. Dvyniai,

1. Skorpionas

ŠAULYS yra labai impulsyvus ir nepastovus. Jis labai lengvai patraukia dėmesį į save dėl savo ekscentriško elgesio. Tokiu būdu jis gali pats pastūmėti savo partnerį į neištikimybę, nes toks flirtavimas gali greitai nusibosti kitam žmogui, ir jis nuspręs atsilyginti tuo pačiu. Todėl Šaulys yra pats sau didžiausias priešas. Jam reikia įsiklausyti į savo partnerę kad išvengtų tokių situacijų

SVARSTYKLĖS amžinai ieško ko nors naujo. Jos yra labai romantiškos ir stengiasi maksimaliai apgaubti savo antrąją pusę meile ir švelnumu. Svarbiausia jų problema – silpnavališkumas. Bet kokiu atveju, ar kyla problemų darbe ar santykiuose, jos nežino, kaip pasielgti. Svarstyklėms sunkus numatyti tolesnę įvykių eigą ir įžvelgti problemos šaknį. Tačiau išduoti partnerį gali ir jos, net su rimtomis pasekmėmis. Tai jos padarytų dėl įgrisusios kasdienybės. Todėl išeitis iš tokios situacijos gali būti gyvenimo paįvairinimas.

MERGELĖ paprastai veikia pagal aplinkybes, kurios jų gyvenime ne visada būna palankios. Mergelė – gana nuoseklus Zodiako ženklas, todėl atsitiktinai sulaužyti ištikimybės ji negali. Tam turi būti svarių priežasčių. Pirmas dalykas, kuris gali paskatinti ją meilės žygiams, tai – sekso trūkumas santuokoje.

Jei šio ženklo neištikimybė bus atskleista, jis neprašys atleidimo, nes nesijaus kaltas. Jeigu žmona ims be perstojo priekaištauti, jis pasistengs išsiskirti su ja.

AVINAS – labai aistringas ir greit įsimylintis. Jeigu šio ženklo vyras įsimyli, tai jis atsiduoda savo jausmams visiškai, net neprisileisdamas minties apie neištikimybę. Jis skiria labai daug dėmesio savo išrinktajai, rūpinasi ja, dovanoja dovanas.

Jeigu jis ima kreipti dėmesį į kitas moteriškos lyties atstoves, tai yra rimtas signalas, kad jo santykiams su mylimąja gresia krizė ir kad kažkas jų bendravime yra negerai.

Avinas nemėgsta apsimetinėjimo. Iš prigimties jis nėra linkęs apgaudinėti. Jei paklausite jo tiesiai, jis gali atvirai papasakoti apie savo meilės nuotykį iš šalies. Šis ženklas nemėgsta būti kontroliuojamas. Be to, jis yra labai pavydus ir gali sulaužyti ištikimybę iš keršto troškimo arba norėdamas sustiprinti pasitikėjimą savimi.

DVYNIAI – ambicingi, tačiau nenuoseklūs. Iki 30 metų Dvyniai bus „perėjūnai“ . Jie visaip stengsis padidinti savo seksualinių pergalių skaičių. Jie mėgsta meilės santykių preliudiją, flirtas jiems būna labai patrauklus dalykas. Beje, jie nelaiko vienkartinio sekso neištikimybe.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA