REKLAMA

Šiuos tris Zodiako ženklus sunkiausia išlaikyti ilgalaikiuose santykiuose

REKLAMA

Kai aistra išblėsta, trys nenuoramos Zodiako ženklai iškart puola ieškoti naujos meilės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas greitai pameta galvą iš meilės, skubiai sudaro sąjungą su nauju savo aistros objektu. Po kurio laiko jis ima gailėtis taip pasielgęs ir stengiasi nutraukti naujus santykius. Toks jo neapsisprendimo periodas gali tęstis kelis mėnesius.

Per tą laiką Avinas daug kartų bando vėl įžiebti blėstančią aistros ugnį. Šios pastangos jam padeda suvokti tikruosius jausmus ir nuspręsti, ką daryti toliau.

REKLAMA

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio ženklo atstovams sunku išlikti ištikimiems vienam žmogui. Juos užvaldo nerimas, kai jie per ilgai užsibūna vienoje vietoje ar vienuose santykiuose.

Šauliui net meilės ryšyje reikia tam tikros asmeninės erdvės. Jeigu jo partneris ar partnerė neįvykdys šios sąlygos, ilgalaikių santykių sukurti nepavyks. Didelė tikimybė, kad teks užmerkti akis ir „nepastebėti“ jo neištikimybės faktų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – iš tikrųjų didelis nenuorama. Jam sukurti santykius, kurie truktų ilgiau kaip kelias dienas,, yra sunkus uždavinys. Labiau už viską gyvenime jis vertina įvairovę. Nepaisant to, jis nėra perdėtai seksualiai aktyvus.

Dažnai pasitaiko, kad Vandenis iš pradžių sužavi priešingos lyties atstovą, o paskui nustoja juo domėtis. Jį reikia sudominti intelektualiai, tada atsiras daugiau šansų sukurti su Vandeniu ilgalaikius santykius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA