REKLAMA

Savaitės horoskopas (gegužės 25–31 d.)

REKLAMA

Tai bus pilnėjančio Mėnulio savaitė. Šiuo periodu kiekvieno žmogaus galimybės gali būti neribotos, jeigu tik jis sugebės jomis sumaniai pasinaudoti. Imkitės svarbių reikalų, užsiverskite darbais – jums seksis su viskuo susidoroti. Paskui nepamirškite užsiminti darbdaviams apie atpildą už jūsų uolumą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėsite skubėti ir per kuo trumpesnį laiką nuveikti kiek įmanoma daugiau. Nors būsite energingi, ir entuziazmo jums tikrai netrūks, tačiau pasistenkite neperdegti, nes labai greitai pajusite jėgų trūkumą. Jūsų artimieji gali imti priekaištauti, kad paskutiniu metu jiems skiriate pernelyg mažai dėmesio, todėl net ir tada, jei norėsite visas savo jėgas skirti vien tik darbui, suplanuokite šeimos išvyką ar užsiimkite kita bendra veikla.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Stokosite energijos net ir patiems paprasčiausiems darbams, kuriuos esate pratę atlikti be didelių pastangų. Tai – rimtas signalas, kad atėjo laikas šiek tiek atsipūsti ar bent jau sulėtinti tempą. Jei turite galimybę pasiimti atostogas, taip ir padarykite.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nors darbų tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria per daug neįsijausti, ir šiek tiek pristabdyti įprastą tempą. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo sveikatai – jei pasijausite prastai, neignoruokite simptomų, ir imkitės atitinkamų veiksmų. Jei pastebėsite, kad tm tikrų darbų atlikimas reikalauja daugiau pastangų nei esate įpratę, tiesiog paprašykite artimųjų pagalbos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonias permainas. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria saugotis ilgapirščių ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali atrodyti, kad visa atsakomybė ir visų darbų atlikimas griūna tik ant jūsų pečių, tačiau taip nutiks tik todėl, kad patys apsiimsite daugiau veiklos nei galite aprėpti. Žvaigždės rekomenduoja susidėlioti prioritetus ir nesistengti visur spėti tiesiog akimirkos tikslumu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite romantiškai nusiteikę ir tiesiog skrajosite padebesiais, todėl gali būti sudėtinga atlikti tam tikras įprastas užduotis. Šiuo laikotarpiu galimos naujos pažintys ir malonūs atsitiktinumai, tačiau profesinėje srityje teks susidurti su tam tikrais sunkumais. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepriimti skubotų sprendimų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūsų laukia kūrybingas ir produktyvus laikotarpis. Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta, todėl įvairių užduočių atlikimas tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Turėsite laiko ne tik pabaigti pradėtus darbus, bet taip pat ir galimybę pasilepinti mėgstamomis veiklomis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pagaliau galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kurį laiką teko įdėti tikrai nemažai pastangų, kad pavyktų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai malonias permainas. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, o papilnėjusi piniginė leis planuoti seniai išsvajotus pirkinius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA