REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2020 metų birželį dauguma Zodiako ženklų pajus energijos antplūdį. Jų pozityvi nuostata išeis jiems į naudą. Kai kurių asmeniniame gyvenime laukia tokios permainos, kad teks keisti ne tik savo principus, bet ir aplinką. Meilė užtemdys visa kita, apgaubdama likusias gyvenimo sritis miglos šydu.

Darbe taip pat galimi pokyčiai. Daug kas sumanys patys arba bus ekonominės krizės priversti keisti specialybę ir veiklos sritį, ryžtis kurti savo verslą. Gali pasikeisti darbo sąlygos ir pajamos, kartu ir materialinė padėtis.

Birželio mėnuo bus idealus naujiems interesams ir hobiams. Palanku pradėti sportuoti tiems, kurie per mažai juda.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Avinas birželio mėnesį turės šansą padidinti savo pajamas, tačiau tai bus įmanoma tik tuo atveju, jeigu jis sugebės laiku priimti svarbų sprendimą. Po to bus galima šiek tiek sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti daugiau laiko šeimai bei draugams.

Avinui nepatartina audringai reaguoti į artimųjų jam išsakomą kritiką – jie nelinki jam nieko bloga, tik paprasčiausiai rūpinasi juo. Tą patį galima pasakyti ir apie darbo kolegų pastabas. Agresyvi reakcija į jų žodžius gali neigiamai atsiliepti santykiams kolektyve ir darbo rezultatams.

Birželio mėnesį Avinui iškils poreikis sureguliuoti meilės santykius. Tam geriausia būtų surengti romantišką iškylą dviese kur nors jaukiame, nuošaliame gamtos kampelyje.

Vienišam Avinui birželis neatneš didelių permainų, naujos pažintys apsiribos tik lengvu flirtu.

Pirmąjį vasaros mėnesį Avinui patartina saugoti savo sveikatą . Jokiu būdu negalima maudytis šaltame vandenyje.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui birželio mėnesį reikėtų daugiausia dėmesio skirti savo karjerai. Mat vasaros pradžioje darbštiems ir atkakliai užsibrėžtų tikslų siekiantiems šio Zodiako ženklo atstovams susiklostys palankios sąlygos padidinti savo pajamas. Darbas seksis lengvai. Jautis įgaus daugiau pasitikėjimo savimi ir ryžto žengti pirmyn, nepaisant jokių kliūčių.

Sėkmė laukia Jaučio ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Jis gaus iš savo antrosios pusės netikėtą dovaną, apie kurią seniai svajojo. Vienišiems šio ženklo atstovams likimas rengia siurprizą – naują romantišką pažintį įdomiomis aplinkybėmis.

Rimtų sveikatos problemų Jaučiui nepranašaujama. Svarbiausia jam nepersivalgyti ir daugiau laiko praleisti gryname ore, nevengiant fizinio krūvio, pasivaikščiojimų ir mankštos.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Birželio mėnesį Dvyniai daugiausia dėmesio skirs asmeniniam gyvenimui, kuriame netrūks ir polėkio, ir nusivylimų. Svarbiausia bus slopinti savo emocijas, nes santykių aiškinimasis, ypač viešoje vietoje, neduos nieko gero. Jeigu emocijos veržiasi lauk, reikia atsijungti ir nukreipti dėmesį kur nors kitur, kad neprišnekėtumėte, ko nereikia.

Birželio mėnesį Dvyniams patartina užsiimti planavimu, tačiau aktyviai veikti nereikėtų, dabar geriau užimti stebėtojo poziciją ir išlaukti, kol viskas išsispręs savaime. Dvynių finansinė padėtis bus stabili.

REKLAMA