REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 1–7 d.)

REKLAMA

Savaitės pradžioje bus palanku tvarkyti finansinius reikalus, ieškoti naujų pajamų šaltinių, pirkti technikos prietaisus, spręsti problemas, susijusias su remontu, išradimais, inovacijomis.

Per mėnulio pilnatį (birželio 5 dieną) patartina susilaikyti nuo svarbių darbų ir reikšmingų pirkinių, nes bus didėlė apgavysčių ir apsirikimų tikimybė.

Savaitės pabaiga bus tinkama sunkiems darbams, nes padidės ištvermingumas, tačiau ir šiuo metu rekomenduojama slėpti savo planus ir būti akyliems, kad nenukentėtumėte nuo sukčių.

AVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Gali tekti susidurti su draugų ar giminaičių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai numoti ranka, ir nesistengti apginti savo garbės. Nemalonios kalbos nutils, jei į jas nereaguosite, ir labai greitai galėsite tikėtis atsiprašymo. Žvaigždės jums žada palankų laikotarpį pradėtų darbų užbaigimui: jei kurį laiką jautėte, kad ne viskas einasi pagal planą, dabar galėsite tikėtis kur kas didesnės sėkmės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jei būsite pakankamai ryžtingi, ir atkakliai sieksite savo tikslų, labai greitai galėsite tikėtis ne tik finansinės situacijos pagerėjimo, bet taip pat ir didesnio pasitenkinimo savo darbine veikla. Asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu jokių pokyčių nenusimato, tačiau žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo mylimiausiems

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ne viskas eisis pagal planą, ir tai liūdins, tačiau pasistenkite ir tokioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: netikėtumai neretai būna naudingi, todėl ir tuomet, jei atrodys, kad viskas nesiseka, labai greitai gali paaiškėti, kad visa tai buvo tik į naudą. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesutarimai, tačiau dėl jų neverta nuogąstauti – viskas išsispręs net ir be jūsų pastangų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus: jei darbe kiltų nesutarimų, pasistenkite likti nuošaly. Šiuo laikotarpiu galimi įvairūs nesusipratimai ir nesklandumai, tačiau pasistenkite, kad tai netemdytų jūsų pakilios nuotaikos. Tikėtina, kad turėsite progų užmegzti naujas pažintis, o tuomet, jei dar nesate įsipareigoję, galite tikėtis tikrai malonių staigmenų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti planavimo, nes ne viskas gali klostytis būtent taip, kaip norėtųsi. Nors netikėtumai gali erzinti ir mažinti motyvaciją, tačiau labai greitai už jūsų pastangas bus tinkamai atsidėkota. Jei draugams ar giminaičiams prireiktų jūsų pagalbos, pasistenkite jiems padėti – net ir tuomet, jei neturėsite pakankamai laiko. Turėsite šansų išpildyti nedideles artimųjų svajones, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis progomis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jus maloniai nustebins kitų asmenų geranoriškumas: gali būti, kad šiuo laikotarpiu jums teks ieškoti pagalbos, tačiau tai tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Jei tam tikrų darbų atlikimas pareikalaus kur kas daugiau pastangų nei tikėjotės, drąsiai kreipkitės į savo kolegas – kartu nuveiksite kur kas daugiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA