REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 8–14 d.)

REKLAMA

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus būdinga dažna nuotaikų kaita, kuri atsilieps darbingumui. Patartina reguliariai daryti trumpas pertraukėles, kad neįsiveltumėte į beprasmiškus konfliktus ir išvengtumėte klaidų

Antrą birželio savaitę rekomenduojama susitikti su draugais, su kuriais seniai nesimatėte. Taip sustiprinsite ryšius su jais. Savaitgalis bus palankus ateities planams kurti, nes tai, ką suplanuosite, pavyks nesunkiai įgyvendinti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atrodys, kad niekas jūsų nesupranta, tačiau gali būti, kad aplinkiniams keliate neaiškius kriterijus, ar paprasčiausiai neišsakote savo lūkesčių. Žvaigždės pataria nebūti pernelyg reikliems, ir aiškiai išdėstyti ko tikitės iš kitų, nes priešingu atveju susidursite su įvairiais nesusipratimais, kurių tikrai galima išvengti. Nors aplinkiniai žmonės jus gali varginti ar net erzinti, tačiau pasistenkite pernelyg neatsiriboti nuo jus supančių žmonių – tai gali tik dar labiau paaštrinti dabartinę situaciją.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Nors būsite kupini idėjų, tačiau stokosite jėgų jas realizuoti. Įgyvendinti savo sumanymus galėsite kur kas paprasčiau, jei sudarysite svarbiausių darbų sąrašą, ir numatysite priemones, kurios padėtų įgyvendinti tikslus. Jei matysite, kad tam tikrų darbų atlikimas yra pernelyg sudėtingas ar reikalaujantis daug laiko, paprašykite kolegų ar draugų pagalbos. Tai padės jums kur kas greičiau įgyvendinti savo sumanymus, ir tam neišeikvosite pernelyg daug energijos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės nenumato jokių netikėtumų ar ženklių permainų, todėl atrodys, kad paprasčiausiai nieko nevyksta. Jei jus apimtų nuobodulys, pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad tą pakeistumėte. Net ir maži kasdienybės pokyčiai gali būti net labai naudingi, todėl nelaukite, kol kas nors įvyks, ir patys imkitės tam tikrų veiksmų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems planuojant savo finansus: gali būti, kad teks susidurti su neplanuotomis išlaidomis ar net nemažais nuostoliais. Jei svarstote apie profesinės krypties keitimą, reikės palaukti kiek palankesnio meto: šiuo laikotarpiu nereikėtų pasirašinėti svarbių sutarčių, rekomenduojama vengti naujų finansinių įsipareigojimų. Jei planuojate tam tikrus stambius pirkinius, juos įsigykite tik gerai pasvėrę visus privalumus ir trūkumus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti, ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad žlunga visi jūsų planai, tačiau dėl to nuogąstauti tikrai neverta. Žvaigždės kartais mėgsta šiek tiek papokštauti, tačiau vėliau už tai tikrai dosniai atsilygina. Nesistenkite pakeisti to, kas nėra jūsų valioje, ir labai greitai galėsite džiaugtis, kad visos problemos išsisprendė tarsi savaime. Šiuo laikotarpiu nepalanku kurti ateities planus ar organizuoti būsimas išvykas – tą geriausia dar šiek tiek atidėti. Jei vis dar esate vieniši, žvaigždės jums žada malonias permainas: jei būsite apdairūs, galite sutikti sau skirtą žmogų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA