REKLAMA

Šie Zodiako ženklai iš prigimties pasižymi aukštu intelektu

REKLAMA

Ar laikote save protingu? O gal jums pasidaro nejauku, kai paaiškėja, kad kitas žmogus yra protingesnis už jus? Yra Zodiako ženklų, kurių atstovai iš prigimties džiaugiasi aukštu intelektu. Galbūt ir jūs toks esate?

DVYNIAI

Dvyniai yra žmonės, kurie įpratę visada ir visur išsakyti savo nuomonę. Bet jie išmoksta tai daryti labai kompetentingai, todėl du kartus pagalvos, ar verta įsitraukti į diskusiją. Jie tikrai labai protingi žmonės, įpratę pasverti savo veiksmus. Jų skiriamasis bruožas yra sugebėjimas mąstyti labai greitai, ypač kritinėse situacijose.

MERGELĖ

Šio ženklo atstovai yra intelektualūs tikrąja šio žodžio prasme. Nors jie ir nemoka mąstyti taip greitai, kaip tai daro Dvyniai. Tačiau jie pasitelkia savo patirtį ir statistinę analizę, taip pat sugebėjimą prisitaikyti ir gauti naudos iš visko, kas yra aplinkui. Šie žmonės yra siaubingai pragmatiški. Jie pasirinks paprasčiausius ir prieinamiausius problemų sprendimo būdus.

REKLAMA

OŽIARAGIS

Šio ženklo atstovus veda ambicijos. Todėl jie natūraliai įpranta naudotis savo intelektu. Jie nebijo rizikuoti, kai to reikia, ir, kai žino, kad rizika pasiteisins, o sėkmės tikimybė yra labai didelė. Jie apkraus savo galingą protą ir ieškos galimybių. Todėl būtinai sugalvos, kaip viską sutvarkyti, atsistoti ant kojų.

ŽUVYS

Gamta Žuvis apdovanojo daugybe talentų ir, žinoma, aukštu intelektu. Šio ženklo atstovai gali apskaičiuoti beveik bet kokią situaciją. Tik tiek, kad jie neretai ieško pasiteisinimų nieko nedaryti. Todėl iš pirmo žvilgsnio ir neatrodo itin inteligentiški ar protingi. Tačiau prispirti tikrai pademonstruotų neribotas proto galimybes.

Zodiako ženklai, kurie išsiskiria atkakliausiu charakteriu

Atkaklumas – tai sugebėjimas ištverti bet kokius gyvenimo sunkumus, išlaikyti vidinį orumą ir tvirtą tikėjimą, kad viskas susitvarkys. Kurie zodiako ženklai sunkiausiai pasiduoda ir atkakliausiai siekia savo tikslo?

OŽIARAGIS

Ožiaragio neįmanoma palaužti: jis visada pakyla ir eina į priekį. Šaltas protas jam leidžia išspręsti bet kokias problemas ir įveikti asmeninius sunkumus. Žinoma, Ožiaragiui dažnai trūksta optimizmo, tačiau troškimas pasiekti tikslą – o Ožiaragis be tikslo išvis neegzistuoja – yra pats stipriausias.

SKORPIONAS

Skorpionas yra virsmo ženklas. Tai reiškia, kad jo varomoji jėga yra visokie sukrėtimai. Jie padeda jam pasikeisti ir tapti geresniu bei stipresniu. T. y., Skorpionas galiausiai vėl atsistoja ant kojų todėl, kad yra nusiteikęs bėdai, gėdijasi verkšlenti ir apskritai jis yra toks galingas it atgimęs iš pelenų.

ŽUVYS

Nors atrodo silpnos, naivios, netinkamos gyvenimui, Žuvys iš tikrųjų taip įsikanda į gyvenimą, kad visiškai neįmanoma jų palaužti. Jos gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos, niekas jų nesugniuždo (o tik daro stipresnes). Žuvys visada ras pagalbos – net tada, kai atrodo, kad visas pasaulis nuo jų nusisuko. Tikrai kas nors pasigailės, išties ranką ir ištrauks jas iš pelkės, kurioje šios atsidūrė.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA